Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri

Birbirinden güzel nişan süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2250

Özellikle düğünlerin en vazgeçilmez bölümü şüphesiz partileri. Düğün nişan konseptli parti süsleri ise giderek çeşitlenen, hayatımıza giren küçük ama sevimli detaylar. Düğün nişan parti fikirleri ise yaratıcılıkta ise sınır tanımayan bir alan.

Birbirinden Güzel Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri 

Bu size ve eşinize özel parti, siz nasıl istiyorsanız öyle olmalı. Düğününüz veya nişanınıza katılacak tüm misafirler de bu durumun farkına varıp, eğlencenize eşlik edecektir. Size yalnızca istediğiniz tarza karar verin.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Nişan Aksesuarları, Örnekleri ve Fikirleri

1Gelin ve damat süsleri

Özellikle düğün partilerinde sıklıkla kullanılan düğün nişan konseptli parti süsleri, gelin ve damat özelinde ayrıştırılır. Sevimli tarzlarda üretilen tüm süsler, gelin ve damat tarafı için tasarlanır. Dilerseniz “bay” ve “bayan” şeklinde yapacağınız tahtaların arkasına dilediğiniz mesajları yazabilir, isterseniz gelin ve damat tarafı için parti boyunca kullanmak üzere dilediğiniz figürlere yer verebilirsiniz.

2Partiniz için davetiyeleriniz hazır mı?

İster nişanınız olsun, ister düğününüz; her ikisi için de mutlaka bir davetiye hazırlayın. Bu hem misafirleriniz için hoş bir jest olacak, hem de partinin haberini çok önceden vermiş olacaksınız. Davetliler de heyecanla bugünü bekleyecek.

Mutlaka incele:  Nişan Kurabiyesi Tarifi ve Modelleri

3Fotoğraflar için en özel aksesuarlar

Son yılların en gözde aksesuarları şüphesiz kartonlar üzerine yapılan mesajlar. İster kendi mesajınızı yazın, isterseniz hazır olanlardan satın alın; bu eğlenceli aksesuarlara mutlaka sahip olun. Özellikle nişan partiniz için oluşturacağınız mesajlarda kız arkadaşlarınızla birlikte kullanacağınız eğlenceli kartonlara yer vermeye özen gösterin. Ne de olsa tekrarı olmayacak bir gece yaşayacaksınız.

4Partinin önemli bir bölümü: Yiyecek büfesi

Partinizi nerede yapıyor olursanız olun, misafirlerinizi memnun etmenin ilk şartlarından biri de elbette doyurucu yemekler olacaktır. Snack tarzı yiyecekler verebileceğiniz gibi, bir büfede de rahatça sergileyeceğiniz seçenekleriniz olmalı. Nasıl bir sunuma karar verirseniz verin, mutlaka partinizin temasına uygun fikirlere yer verin. İster bir bar üzerine eğlenceli mesajlar, isterseniz küçük şapkalar yerleştirin, keyifli bir gecenin bir bütün olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Mutlaka incele:  En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri

Balonlarla mekânınızı canlandırın

dugun-nisan-konseptli-parti-susu-fikirleri-9

Partinizin temasına uygun olan çeşitli balonlarla düğün nişan konseptli parti süsleri oluşturarak gecenizi daha keyifli hale getirmeniz mümkün. Nişan partinizde yer alacak bir tek taş balonu ile düğününüzden sonra yapacağınız after partyde yer alacak gelin & damat balonu, davetlileri de gülümsetmeye yetecektir. Dilerseniz, Evde Balon Süsleme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

dugun-nisan-konseptli-parti-susu-fikirleri-1

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!