Düğün Saç Modelleri İçin Büyüleyici Fikirler

En güzel düğün saç modelleri için yazının sonunda bulunan galerimize de göz atabilirsiniz.

1522

Düğün; bir çiftin ebediyen birlikte yaşamak için almış oldukları kararı, dostları ile kutlamak istediği bir çeşit eğlence türüdür. Dünyanın her yerinde, düğünler farklı kültürlerde ve farklı şekillerde kutlanıyor olsa da ana tema hep aynıdır ‘ebediyen birlikte yaşama isteği’. Almış olduğumuz karar doğrultusunda önemli bir adım atarken ve dostlarımız da bizi yalnız bırakmazken, düzenlediğimiz bu gecede her şey dört dörtlük olsun isteriz. Kapıdaki çiçeklerden, masaların örtüsüne kadar her detay üzerinden defalarca geçilir. Peki ya gelin ve damat? Evet, damatlar düğün günü de dahil olmak üzere bir çok angarya işle uğraşmak zorunda kalırlar fakat bu işlerin onlara kalması hazırlanmak için çok vakit harcamalarına gerek kalmamasından kaynaklanabilir tabi ki. Gelinler öyle mi? Bir kere, aylar öncesinden düğün saç modelleri için geniş çaplı bir araştırma yapılır ve yüzlerce seçenek içerisinden bir tanesine karar verilir. Tercihini bire indiremeyenler, son tercihlerini deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışırlar ki bu da damat adayları için tehlike çanları anlamına gelir. Damat adaylarına önerimiz, bu konuda eşlerinize destekçi olun ve ‘sana şu model daha çok yakışır hayatım’ gibi cümleler kurun.

Mutlaka incele:  Akşam Yemeği İçin Saç Modelleri Fikirleri

Düğün Saç Modelleri

düğün saç modelleri 5

Gelin adayları ve düğüne katılacak olan bayanlar, kafanızın iyice karışmasını önlemek ve sizlere bir nebze dahi yardımcı olabilmek için kolları sıvadık. Eminiz ki bu yazıyı okuduktan sonra düğün saç modelleri hakkında aradığınız tüm bilgilere sahip olacaksınız. İşte sizin için derleyip topladığımız düğün saç modelleri ve kullanım önerileri;

Mutlaka incele:  Saç Toplama Modelleri

1Akıllara ilk gelen düğün saç modeli tabi ki ‘topuz’

O kadar çok topuz modeli var ki; insan hangisini seçeceğine karar veremiyor. Belki de bu yüzden düğünlerin en vazgeçilmez saç modeli topuzlardır. Topuzlar; dağınık, tepeden, örgü, ense ve sade olmak üzere çeşitlendikçe çeşitleniyor. Fakat önemli olan modele karar verebilmek. Bu kararda da birçok etmen belirleyici olabiliyor. Bu etmenlerden biri; yüz tipinizken, diğeri ise; düğünün yapıldığı mekandır. Örneğin; kır düğünü düşünüyorsanız kesinlikle sade, örgü ve hafif dağınık topuz tiplerin tercih etmelisiniz.

2At Kuyruğu Düğün Saç Modelleri

Sırt kısmında fazla işleme bulunmayan ve sadece sırtı açık olan elbiseler e gelinlikler için harika bir tercih olacaktır. Bu modeli kullanmak isteyen gelin adayları ise; duvak yerine saç tokası kullanırlarsa daha güzel bir görüntü yakalamış olurlar.

Mutlaka incele:  Düğün Arabası Seçimi İçin Alternatifler

3Taçlı Düğün Saç Modelleri

Taç ile kombine edilmesi düşünülen gelinliğin ya da elbisenin yakası mutlaka sade olmalıdır. Ayrıca kullanılacak olan mücevheratta sadelikten yana bir seyir izlemelidir. Aksi takdirde, gözü yoran ve bijuteri dükkanını andıran bir hale bürüne bilirsiniz. Aman dikkat detayları kaçırmayın!

Yüzünüzü Tanımanız Gerek

Masallarda bile murada ermek olarak betimlenen düğünler, yapacağınız seçimlerle güzelleşir ve belki de hayatınızın en anlamlı günü olurlar. İnce eleyip sık dokumalı ve tabi ki düğün saç modelleri iyice araştırılmalıdır. Aman dikkat her model değil, yüzümüze en çok gidecek olan saç modeli tercih edilmelidir.

Best Wedding Hairstyles With Veil Fashion Trends Wedding Hair Veil Fresh Adorable In Addition To Fascinating Wedding Hair Veil For The Hairstyles düğün saç modelleri 7 düğün saç modelleri 8

Düğün Orkestrası Seçimi Nasıl Yapılır?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!