Birbirinden Güzel Düğünlük Şal Modelleri

En güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

8402

Tesettürlü kadınlar düğüne ya da özel bir güne giderken saç yaptıramazlar ancak birbirinden şık düğünlük şal modelleri ile göz alıcı görünebilirsiniz. Düğün için şal modelleri arıyorsanız yazımıza göz atmalısınız.

En Güzel Düğünlük Şal Modelleri 

Düğünlük şal modelleri ile gideceğiniz düğünlerde dikkat çekebilir ve şık görünebilirsiniz. Elbisenize uygun şal modelleri, elbisenizi tamamlayacak ve göz alıcı görünmenize yardımcı olacaktır.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Robadan Elbise Modelleri

1İşlemeli Düğün için Şal Modelleri

İşlemeli şallar özellikle işlemeli elbiselerde muhteşem duruyor. Eğer elbiseniz fazla ağır bir modelse şalınızın üzerindeki işlemenin de fazla dikkat çekici bir şey olmamasını öneriyoruz. Bu görselde olduğu gibi sade bir işleme yeterli olacaktır.

2Aksesuarlı Şal Modeli

Abiyenin üstüne şal modelleri arıyorsanız ancak işlemeli modeller hoşunuza gitmiyorsa aksesuarlı şallara göz atabilirsiniz. Bazı şal modellerinde bu aksesuarlar çıkarılabiliyor. Sade haliyle de günlük kullanıma uygun oluyor. Aksesuarlı bir şal bulamadıysanız, şal renginize uygun bir aksesuar satın alıp kendiniz de sonradan aksesuar ekleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Büyük Beden Triko Hırka Modelleri

3Dantelli Şal Modeli

Düğün için şal modelleri 2017 tasarımları arasından şık ama sade modeller arıyorsanız dantelli şallara göz atabilirsiniz. Bu tarz bir şal bütün abiye kıyafetler için uygun olacaktır. Düğünlerde giyeceğiniz abiyelerle böyle şallar kullanabilirsiniz.

4Düğünde Yapılacak Şal Modelleri

Düğünde yapılan şal modelleri arıyorsanız bu tarz modellere göz atabilirsiniz. Genelde tesettürlü abiyelerin yanında abiyeye uygun şallar da veriliyor. Eğer verilen şalı beğenmediyseniz yeni şallar da diktirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur? Düğün Malzemeleri Nelerdir?

5Düğünlük Şal Modelleri Yapılışı

Düğünlük şal modellerini farklı tarzlarda bağlayarak çok daha şık görünebilirsiniz. Farklı tarzlarda bağlamak biraz el becerisine ihtiyacınız var. Eğer şal bağlamakta pek iyi değilseniz biraz pratik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Özel bir gün için her şeyin yolunda gitmesini istiyorsanız şalınızı kuaförde de yaptırabilirsiniz. Kuaförde yapılan şal modelleri profesyonel olduğu için hem kolay kolay bozulmaz hem de çok daha şık görünür.

Tesettür Nişan Türban Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

Tesettür nişan türban modelleri arıyorsanız ve farklı fikirlere ihtiyacınız varsa Tesettür Nişan Türban Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!