Emzik Zinciri Malzemeleri Nelerdir? Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Birbirinden güzel emzik zinciri örnekleri listesi için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Ayrıca ilgili içeriklerden daha fazla ilham alabilirsiniz!

6561

Bebekler için hemen hemen her konuda olduğu gibi emzik zinciri konusunda da trendler değişti. İsimli, boncuklu, rengarenk bebek emzik zinciri malzemeleri listesinin neler olduğunu ve emzik zincirinin nasıl yapıldığını bu yazımızda anlatıyoruz.

Emzik Zinciri Malzemeleri Nelerdir ve Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizler için “Emzik zinciri malzemeleri nelerdir ve emzik zinciri nasıl yapılır?” sorusunu yanıtladık. İşte, yanıtı…

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Şapkaları ve Yapılışları

1Emzik zinciri malzemeleri nelerdir?

Bebeğiniz için el emeği göz nuru bir bebek emzik zinciri malzemeleri yapmak istiyorsanız temin etmeniz gereken bazı malzemeler var. Satış düşünüyorsanız, emzik zinciri malzemeleri toptan olarak alınabiliyor. İplik veya lastik, klips, isteğe bağlı olarak motifli/ahşap boncuklar, harfler.. Emzik zinciri malzemeleri toptan Eminönü bölgesinden alınabilir.

3Kız bebek için isme özel emzik zinciri

Kız bebekler için pek çok şeyde olduğu gibi emzik ve emzik zincirinde de pembe ve isme özel emzik zinciri modelleri ön plana çıkıyor. Siz de kızınız için pembe, beyaz, krem renklerin bulunduğu bu tarz bir emzik zinciri tasarlayabilirsiniz. İsimli emzik zinciri fiyatları 30 TL ile 40 TL arasında değişmektedir ancak tabii ki isimli emzik zinciri yapımı oldukça basittir.

4Erkek bebek için emzik zinciri modelleri

Erkek bebekler için de mavi rengin ağırlıklı olduğu bebek zinciri modelleri ön planda. Mavi ve beyaz emzik zinciri boncukları yanı sıra ahşap araba figürleri de kullanılabilir.

Mutlaka incele:  Bebek Emzirme Örtüsü Nasıl Yapılır? Emzirme Örtüsü Modelleri ve Fikirleri

5Farklı renkte emzik zinciri modelleri

Çilekli, kalpli, baykuşlu, yıldızlı… Farklı figürlerin yanı sıra farklı renkte bebek emzik zincirleri bulunuyor. Bu modellerden ilham alabilir, kendi tasarladığınız emzik zincirinde bu modellerden yararlanabilirsiniz.

6Ahşap emzik zinciri 

Bebek emzik zinciri malzemeleri arasında en çok tercih edilen malzemelerden biri ahşap figürlerdir. Bebeğiniz için ahşap emzik zinciri yapıyorsanız bu ahşap figürlü boncuklardan satın alabilirsiniz. Emzik zincirim bu konuda size yardımcı olabilir.

Bebekler İçin Emzik Seçimi Nasıl Olmalı? Emzik Çeşitleri Nelerdir?

Bebek emzik zinciri klipsi örneklerini ve bebeğiniz için emzik seçimi konusunda dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek istiyorsanız size yardımcı olabilecek bir yazımız var. Bebek Emzik Çeşitleri Nelerdir? linkine tıklayarak bebek emzikleri hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ulaşabilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. merhaba ben de bu emzik zincirlerinden yapıp satmak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ama toplu olarak bulabileceğim bir yer bulamadım .emzik zinciri için gerekli tüm malzemeyi toplu alabileceğim bir yer varsa çok sevinirim.lütfen yardımcı olun bekliyorum…

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!