En Güzel Kız Bebek Yelek Modelleri

1620

Bebe kıyafetleri son dönemde çok daha çeşitli hale gelerek ebeveynleri sevindiriyor. Özellikle kız çocuk anneleri, bebeklerini giydirmek konusunda oldukça hevesli olabiliyor. Her mevsimde farklı giyim ürünleri kendini gösterirken bazı giyim ürünleri mevsim dinlemeden bebeklerin gardırobunda baş köşeyi alıyor. Bunlardan biri hiç şüphesiz yelekler. Kolsuz olmaları ile ilkbahar ve yaz aylarında bile bebeklerin sırtlarını esintiden korumak için giydirilebilen yelekler, sonbahar ve kış mevsiminde de oldukça şık bir giyim ürün olarak kendini gösteriyor. Bebek gardıroplarında en çok bulunan kıyafet hiç kuşkusuz yeleklerdir. Örgü yelekler, kürklü yelekler, ve hatta yetişkinlerin giydiği şişme yelekler de çocuk modasında yerini aldı. İşte sizin için derlediğimiz en güzel kız bebek yelek modelleri
2k

Mutlaka incele:  Örgü Oyuncak Bebek Modelleri

Aile büyükleri genellikle daha bebek doğmadan onun için örgü örmeye başlar. Ve bebek için örgü örülürken ilk yapılan şeylerden biri yeleklerdir. Örgü yelekler özellikle kış döneminde oldukça kurtarıcı rol oynar. Bebeğin sırtını sıcacık tutar ve görsel olarak da güzel görünür. Önceleri çok düz şekilde örülen yelekler şimdilerde farklı detaylarıla kız bebeklerin şirin görünümlerini pekiştiriyor. Bebeklerin omuzlarından düşmemesi için tek düğmeli modeller oldukça kullanışlı görülüyor. Renkli ya da püskül gibi detayları bulunan harika yelekler de bebeğinizin şık görünmesini sağlıyor.
1k

Mutlaka incele:  En Güzel Bebek Anı Defteri Modelleri

Bebek ve çocuk modası artık yetişkinlerden geri kalmıyor. 1-4 yaş arası bebekler ne giydiklerinden habersiz olsalar da aileleri onları güzel giydirmeyi tercih ediyor. Kız bebek yelek modelleri arasında son dönem oldukça popüler olan kürklü yelekler ise onların stil sahibi birer minik gibi görünmelerini sağlıyor. Kış mevsiminde giydirebileceğiniz kürk yeleklerin en güzel özelliği çok fazla sıcak tutması. Altına uzun kollu ve kalın bir bluz giydirdikten sonra kürklü yelek bebeğinizin sırtını sıcacık tutacaktır. Böylece bebeğiniz hem üşümeyecek hem de şık görüntüsünden ödün vermeyecektir.
kız bebek yelek

Örgü yelekler birçok kişiye göre kışın giydirilen bir giyim ürünü olsa da aslında yaz aylarında da son derece kullanışlıdır. Özellikle büyük delikli ve kısa modelleri bebeğinize giydirdiğiniz sevimli elbiseler ile uyum sağlayacak ve şık görünecektir. Hava ne kadar sıcak olursa olsun ufak esintiler bebekler için rahatsız edicidir. Ve bunun önüne geçmek için yanınızda mutlaka bir yelek bulundurmalısınız. Bu büyük delikli sevimli yelekler hem bohem bir görünüm katacaktır hem de bebeğinizin sırtını rüzgardan korumuş olacaktır. Kız bebekler için yelek seçenekleri oldukça süslü ve çeşitlidir. Renkli düğmeler, renkli ipler, farklı detaylar ve sevimli tasarımlarla yelek kullanımını neşeli hale getirmek mümkün.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Kıyafetleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!