Koltuk Yastık Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler

Dekorasyon bilgileri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1911

Koltuk yastıksız olmaz. Bir koltuğun güzelliğini ortaya çıkartan şey yastıktır. Koltuğunuzu aldığınızda koltukla beraber size yastık da verilir ancak bu yastıkları hep kullanmak zorunda değilsiniz. Birbirinden farklı koltuk yastık modelleri ile koltuğunuzu bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

İyi Bir Dekorasyon İçin Koltuk Yastık Modelleri

Senelerce kullandığınız koltuklarınızdan sıkıldıysanız ve değiştirmek istiyorsanız ancak bunun için bütçe ayıramıyorsanız koltuğunuza yastıklarla yeni bir görünüm verebilirsiniz. Birbirinden güzel koltuk yastık modelleri ile yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. En güzel koltuk yastık modelleri için yazımızın devamını okumalısınız.

Mutlaka incele:  Bahçe Dekorasyon Fikirleri, Örnekleri

1Eyfel Kuleli Koltuk Yastık Modelleri

Sade koltuklarınız varsa ve koltuklarınıza renk getirmek istiyorsanız Eyfel Kulesi desenli yastıklar kullanabilirsiniz. Seyahat etmeyi sevenler ve dünyanın bir köşesini evine getirmek isteyenler de bu tarz yastıklar kullanabilir.

2Fil Desenli Yastık

Fillerin bereket getirdiğine inanılır. Evinizdeki yastıklarda fil deseni kullanabilirsiniz. Bütün yastıklarda fil deseni kullanmanız karışık bir görüntü oluşabilir ancak sade yastıklarla bir araya getirerek hoş bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mantolama Çeşitleri Nedir? Mantolama Nasıl Yapılır?

3Çiçek Desenli Yastıklar

Çiçekli yastıklar koltuklarla beraber sıkça kullanılır. Çiçek desenini seviyorsanız koltuk yastıklarınızı bu görseldeki gibi modellerden seçebilirsiniz. Çiçekli yastıklarla sade yastıkları bir arada kullanırsanız göz yormayan, şık bir kombin yapmış olursunuz.

4Kuş Desenli Yastıklar

Kuş desenini seviyorsanız üstünde kuş desenleri ve kafesleri olan bu güzel yastığı tercih edebilirsiniz. Modern tarzda koltuklarınız varsa bu tarz yastıklar oldukça şık duracaktır. Farklı renklerdeki yastıklarla güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ağaç Işıklandırma Örnekleri ve Fikirleri

5Rengarenk Yastıklar

Yastıklarınızın üzerinde illa desen olmasına gerek yok. Desensiz yastıkları da bir arada kullanarak güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu görselde olduğu gibi açık renkli özellikle de beyaz renk bir koltuğunuz varsa neon renkteki yastıkları bir arada kullanarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

6Meyve Desenli Yastıklar

Koltuklarınızda farklı bir tarz oluşturmak istiyorsanız meyve desenli yastıklar satın alabilirsiniz. Üzerinde farklı meyvelerin baskıları olan yastıklar düz renk koltuklar için ideal olabilir.

Koltuk Temizleme Püf Noktaları- Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk ve koltuk yastığı önemlidir ancak koltuğunuzun temizliği de çok önemlidir. Evdeki koltuklarınızı nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız Koltuk Temizleme Püf Noktaları – Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır? isimli yazımızdan koltuk temizleme ile ilgili püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!