En İyi Bakırköy Dans Kursları

695

Müzik nasıl ruhun gıdasıysa, dans da hem ruhun hem de bedenin gıdasıdır. Dans, hem bedeninizi harekete geçirir hem de efor harcamanızı sağlar. Danstan eğlenceli bir spor yoktur. Bakırköy dans kursları, size istediğiniz dans türü için eğitim verebilirler.

Bakırköy Dans Kursları

Bakırköy dans kursları sayesinde istediğiniz dans türü ile ilgili eğitim alabilir ve kendinizi dans konusunda profesyonelleştirebilirsiniz. İster arkadaşınızla isterseniz de tek başınıza giderek dans teknikleri öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ataşehir Kreş Önerileri

1Aytunç Bentürk Dance Academy Bakırköy Dans Kursları

Aytunç Bentürk, Türkiye’de “Dans” deyince akla gelen isimlerden biridir. 1986 yılında başladığı profesyonel dans hayatında öğrendiklerini başka insanlara aktarak onları da bu konuda profesyonelleştirmiş ve bunu 1997 yılında açtığı dans okulunda, bir çatının altında toplamayı başarmıştır. Bakırköy dans kursları içinde işinin ehli bir dansçı ve ekibinden eğitim almak istiyorsanız Aytunç Bentürk Dance Academy sizin için doğru adres olabilir.

Aytunç Bentürk Dance Academy Adres: İncirli Cad. Faikköksal Sok. No: 1/A Bakırköy

Mutlaka incele:  Üsküdar Gezilecek Yerler Listesi - Üsküdar'da Nereye Gidilir?

Aytunç Bentürk Dance Academy Telefon: 0212 571 2232

2Global Sanat Eğitim Merkezi

Global Sanat Eğitim Merkezi, adından da anlaşılacağı üzere sanat üzerine açılmış bir Bakırköy dans kursları. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak ders veriyor. 2012 yılında kurulan okulda birçok dans türünün eğitimini almak mümkün. Dans derslerinin yanı sıra enstrüman, tiyatro, fotoğrafçılık, resim gibi alanlarda eğitim almak da mümkün.

Global Sanat Eğitim Merkezi Adres: Yenimahalle İstanbul cad. Mektep Arkası sok. Sibel İş Merkezi No: 3 Kat: 3 – 4 Bakırköy / İstanbul

Global Sanat Eğitim Merkezi Telefon: 0(212) 466 05 85 – 86

3Dans Point

Dans Point, tamamen dans üzerine kurulmuş bir Bakırköy dans kursları. Burada Tango’dan Sirtaki’ye, Hiphop’tan Zeybek’e bir çok dans dalında eğitim alabilirsiniz. Kursun özel ders hizmeti ile isterseniz evinizde de dans dersi alabilirsiniz. Dans Point’in eğitim olanakları sayesinde istediğiniz saatte eğitim almanız da mümkün.

Mutlaka incele:  İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Dans Point Adres: Cevizlik Mahallesi Hat Boyu Çıkışı Sokak No:10 Paşalar İş Hanı Kat:4-5 D:18 Bakırköy / İstanbul

Dans Point Telefon: 0212 571 94 75

Bakırköy Restaurant Önerileri

Dans dersinde enerji sarf edeceğiniz için dersten sonra acıkabilirsiniz. Bakırköy’de hem güzel bir yemek yemek hem de dans dersinizin yorgunluğunu çıkartmak isterseniz size birkaç tane restaurant önerebiliriz. 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!