Erkek Bebek Emzikleri Örnekleri, Tavsiyeleri ve Modelleri

Birbirinden güzel bebek eşyaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1382

Bebek emzikleri oldukça çeşitlidir. Farklı yapılara sahip olan emziklerin farklı özellikleri, renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Size bu yazımızda bebeğiniz için tercih edebileceğiniz erkek bebek emzikleri için modeller, öneriler sunacağız.

Erkek Bebek Emzikleri

Kız ve erkek bebekler için tıpkı giyim konusunda olduğu gibi emzik konusunda da farklı modeller mevcut. Çoğunlukla mavi rengin tercih edildiği erkek bebek emzikleri farklı özelliklere de sahip. Gelin, en güzel erkek bebek emziği modellerini birlikte inceleyelim.

Mutlaka incele:  Bebek Oturma Minderi Modelleri ve Yapımı

1Isı ölçer bebek emzikleri

Kullanışlı bir emzik istiyorsanız ısı ölçer özelliği olan bu emzikleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin aniden ateşi çıktığında bu emzik size haber verecektir. Her an bebeğinizin ateşini ölçme imkanınız olmaz ama emziğin bu özelliği bebeğinizin ateşi çıktığında daha erken fark edebilmenizi sağlar.

2Silikon, kauçuk, damaklı, damaksız emzik çeşitleri

Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz emzikler dört ana gruba ayrılıyor. Silikon emzik, kauçuk emzik, damaklı emzik ve damaksız emzik olarak dörde ayrılan bu emzik çeşitlerinden bebeğiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Kazak Örnekleri

3Erkek bebek emzikleri arasında komik modeller de bulunuyor

Erkek bebek emzik seçenekleri arasında bulunan bıyık figürlü emzikler oldukça revaçta. Komik görünümü sebebiyle görenlerin gönlünü fetheden bu emzikleri siz de bebeğiniz için tercih edebilirsiniz.

5Nazar boncuklu erkek bebek emzikleri

Yazılı bebek emziklerinin yanı sıra nazar boncuklarıyla süslenen erkek bebek emzik modelleri de bulunuyor. Hem kullanışlı, hem de oldukça güzel görünümlü bu bebek emziği modeli sizin de hoşunuza gidebilir.

6Rengarenk erkek bebek emzikleri

Erkek bebekler için çokça tercih edilen mavi renk yerine farklı renklerin bir arada olduğu, rengarenk emzik modelleri de ebeveynlerin gözdesi.

Yeni Doğan Bebek Fotoğrafçılığına Dair Her Şey!

Son yıllarda çokça tercih edilen profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri arasında yeni doğan bebek fotoğrafçılığı da bulunuyor. Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk anları, ilk saatleri ve ilk günleri ölümsüzleştirmek istiyorsanız Yeni doğan Bebek Fotoğraf Çekimi Fikirleri yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!