Erkek Bebek Mont Modelleri

En güzel bebek fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1653

Kış sezonu ürünlerinin satışa sunulmaya başlamasıyla beraber anne ve babalar da bebekleri için kışlık giyecek alışverişine başlarlar. Erkek bebeğinizin kışın üşümemesi için ona kaliteli, kışlık bir mont satın alabilirsiniz. Erkek bebek mont modelleri hakkında bir inceleme yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Erkek Bebek Mont Modelleri

Erkek bebek mont modelleri markaya göre değişiyor. Mont satışı yapan pek çok marka var. Özellikle çocuklar için üretim yapan markalara göz atarsanız daha fazla model inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  7 Aylık Bebek Neler Yapar?

1Mavi Mont

Bebek mont kaban modeli arıyorsanız bu tarz sade modellere bakabilirsiniz. Mavi bir mont, spor giyimle uyumludur. Bebeğinize giydireceğiniz spor tarzda kıyafetlerle böyle bir montu rahatlıkla giydirebilirsiniz. Bu kalın mont bebeğinizi soğuktan koruyacaktır.

2Kalın Kumaş Mont

Bebeğinize biraz şık bir mont giydirmek istiyorsanız bu bej renk, kalın kumaş mont sizin için ideal olabilir. Bu mont hemen hemen her giyim tarzı için uygundur. Zevkinize göre daha farklı renklerine de bakabilirsiniz. Asker yeşili rengi bir mont da çok şık olacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Bebek Anı Defteri Modelleri

3Hardal Sarısı Spor Tarz Mont

Erkek bebek mont kaban modellerine bakıyorsanız Mayoral markasının hardan sarısı, spor tarzdaki bu montuna göz atabilirsiniz. Tüylü şapkası bebeğinizi kışın soğuk günlerinde mükemmel şekilde koruyacaktır. Bebek montları indirimli dönemde alındığında normal sezondan yarı yarıya daha uygun fiyata alınabilir.

4Bebek Mont Tulum Modelleri

Mont tulumlar son dönemlerde oldukça trend hale geldi. Bu tarz montlar bebeğinizin üşümesini engelliyor ancak kullanımları çok da kolay değil. Giydirip çıkartması biraz zor olabiliyor. Eğer giydirip çıkarırken biraz uğraşmayı göze alabiliyorsanız bebeğinizin üşümesini engelleyecek böyle bir mont tulum da satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Topuklu Ayakkabıları için Harika Modeller

5Erkek Bebek Montları ve Fiyatları

Erkek montları ve fiyatları markaya göre değişiyor. Defacto, Lc Waikiki gibi markalardan çok daha ucuza mont bulabilirsiniz. Panço, H&M gibi markalarda ise fiyatlar biraz pahalıdır. İndirim dönemlerini takip ederek de çok ucuz fiyatlara mont bulabilirsiniz.

Erkek Bebek Ayakkabıları İçin Sevimli Modeller

Erkek bebeğinize ayakkabı alacaksanız ve nasıl bir model alacağınıza karar veremiyorsanız Erkek Bebek Ayakkabıları İçin Sevimli Modeller isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!