Erkek Beyaz Ayakkabı Kombinleri

4633

Ayakkabılar kıyafetinizi tamamlayan en önemli faktörlerden biri. Farklı bir ortama girdiğinizde insanlar ister istemez sizi baştan aşağı süzerler. Sizin için ilk görünüm önemliyse giyiminiz de buna göre önem taşır. Burada renk tercihiniz kıyafetinize göre belirlenir, örneğin erkek beyaz ayakkabı kombinleri deneyebilirsiniz. Beyaza neler uymaz ki. Tüm renkler beyaz ile uyum içindedir.

En Güzel Erkek Beyaz Ayakkabı Kombinleri

erkek beyaz ayakkabı kombinleri

Beyaz ile tüm renklerin uyum içinde olduğunu söylemiştik. Erkek beyaz ayakkabı kombinleri hazırlamak kolay bir işlem. Beyaz bir ayakkabın üzerine ne renk pantolon giyerseniz giyin çoğunlukla hiçbir sorun teşkil etmez. Beyaz tüm renklerin birleşiminden oluşur ve tüm renklerle harika bir kombinasyon oluşturur. Burada önemli olan örneğin siyah pantolonun altında beyaz uyar, ama komple siyah bir kıyafetin altında çok fark ettirici sizi işaretleyici bir hal alır. Tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Bu kötü mü? Eğer fark edilmek istiyorsanız iyi bir şey yapmışsınız demektir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Erkek Spor Ceket Modelleri

1Örnek beyaz ayakkabı kombinleri

Beyaz ayakkabılara güzel bir kombin seçmek istediğimizde pek fazla zorlanmayız. Beyaz ve siyah güzel kombine olan renklerdir, bir birlerine zıt olsalar bile. Bunun yanında kırmızı da beyaz ile çok yakışan bir renktir. Ancak gösteri adamı değilseniz cırtlak bir kırmızı da biraz abartı olur. Tabi tercih yine de sizin. Kiremit kırmızısından daha koyuya doğru tüm kırmızılar uyum sağlar beyazla.

Mutlaka incele:  Birbirinden Şık Bordo Takım Elbise Modelleri

erkek beyaz ayakkabı kombinleri

Beyaz ceket, siyah yelek, siyah pantolon, beyaz kıravat ve beyaz ayakkabılar, bunu birde siyah veya koyu kırmızı bir mendille tamamladığımızda çok hoş görünen bir kombin yapmış olursunuz.

Komple beyaz kıyafet, beyaz ayakkabılar ve siyah veya kırmızı tonlara kravat, mendil.

Bu örnekleri arttırmak mümkün, sonuçta yeşilde, pembe de pantolon giyseniz beyaz uyum içinde olacaktır.

Mutlaka incele:  Erkek Kolye Modelleri 2017 Trendleri

2Kombinlerde renk seçimi

Baştan aşağı tek renk bir kombin kaybolmanıza sönmenize yol açar. Yukarda belirttiğimiz gibi faklı renklerde kombinler daha öne çıkmanıza yarayabilir. Kıyafet renklerinde önemli bir konu kontrast renkleri yakalayabilmektir. Soğuk renklerin içine biraz sıcak renk veya tam tersi bir uygulama ile çok güzel kombinler yapabilirsiniz.

Beyazın asaleti

Beyaz asil bir renktir. Bu nedenle oluşturacağınız kombinde beyaz renk ile asaletini gösterecektir. Erkek beyaz ayakkabı kombinleri oluşturmak sizi fazla uğraştırmayacaktır. Dilediğiniz renk kombinleri ile beyaz uyumunun çok rahat oturduğunu zaten göreceksiniz. Dilerseniz, En Güzel Erkek Deri Ceket Modelleri 2017 başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!