Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları

En iyi düğün müziği fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

175

Düğünde orkestranın önemi çok büyüktür. Bazı düğünlerde orkestranın güzel müzik yapmaması ya da solistlerin seslerinin güzel olmaması nedeniyle misafirler düğünden erken ayrılabiliyor. Eskişehir düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi alarak orkestra seçiminizi kendiniz yapabilirsiniz.

Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları

Eskişehir düğün orkestrası fiyatları her orkestra için farklılık gösterebiliyor. Düğün orkestrası seçecekseniz öncelikle düğün mekanınızla bu konuyu konuşmalısınız. Bazı düğün mekanları kendi orkestralarından başka birinin sahne almasına izin vermiyorlar.

Mutlaka incele:  En İyi Orkestra Müzikleri

1Düğün Orkestrası Nereden Bulunur?

Düğün orkestrası arayanlar artık internet aracılığıyla kolayca orkestra bulabiliyorlar. Bazı orkestralar başka şehirlerde olsalar da yol, yemek ve otel ücretleri karşılandığı takdirde istediğiniz şehre gelebiliyor ancak bu çok pahalı oluyor. Eğer siz kendiniz bir orkestra bulamadıysanız organizasyon şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

2Orkestralar Ses Sistemi Ücreti Alıyorlar Mı?

Her orkestra ses sistemi hizmeti vermiyor. Bazı orkestralar eğer mekanın bir ses sistemi yoksa kendi ses sistemlerini getirip kuruyorlar ancak bu kurulum ve hizmet orkestranın ücretine dahil olmuyor yani sizden ekstra bir ücret talep ediyorlar. Ses sistemine ayrıca bir ücret ödememek için ses sistemine sahip bir mekan tercih etmeye özen gösterin. Eğer mekan normalde zaten düğün için kullanılıyorsa ses sistemi olacaktır.

Mutlaka incele:  Denizli Düğün Orkestrası Fiyatları

3Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir düğün orkestrası fiyatları 1000-2000 TL’den başlıyor. En düşük fiyatlar bu şekilde diyebiliriz. 2-3 kişiden oluşan orkestra fiyatları genellikle bu civardadır. Orkestra ünlü değilse 2-3 kişilik bir orkestranın fiyatı ortalama 1500-2000 TL civarında olacaktır. Eğer daha ünlü ve kalabalık bir orkestra istiyorsanız fiyatlar 10000 TL’yi bulabilir.

Mutlaka incele:  En İyi Düğün Pastası Kesme Müzikleri

4Karşılama Müziği Ücretleri

Bazı orkestralar düğün başlangıcında, düğün mekanına gelen misafirleri karşılamak üzere trio ekipleri görev alabiliyor. Orkestralar belli bir ücret karşılığında bu hizmeti verebiliyorlar. Bazı orkestralar da ücretsiz olarak karşılama müziğini kendileri yapabiliyorlar. Böyle bir hizmet istiyorsanız orkestrayla görüşme yaparken bunu bildirmelisiniz. Ekstra bir ücret isteyip istemediklerini size görüşme sırasında belirteceklerdir.

Orkestra Kiralama Nasıl Yapılır?

Orkestra kiralamak istiyorsanız ve orkestranın nasıl kiralanacağı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız Orkestra Kiralama Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!