Eskişehir Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri

1501

Sünnet düğünleri eski bir geleneğimizdir. Sünnet, artık çoğunlukla sünnet düğününden önce hastanede yapılıyor. Ardından sünnet düğünü gerçekleştiriliyor. Eski özelliği kalmamış olsa da sünnet düğünleri hala sık sık organize ediliyor. Eskişehir’de sünnet düğünü yapmayı planlıyorsanız Eskişehir sünnet düğünü organizasyon fiyatları hakkında bilgi almalısınız.

Eskişehir Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları 

Sünnet düğünü deyip geçmeyin. Sünnet düğünü için de ciddi bir organizasyon gerekebilir. Eskişehir sünnet düğünü organizasyon fiyatları, nasıl bir sünnet düğünü istediğinize bağlı olarak değişecektir. Önceden sünnet düğünü ile ilgili planınızı yaparsanız organizasyon fiyatı alırken de net bir fiyat isteyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi

1Mekan Ücreti

Sünnet düğününü yapacağınız mekanın ücreti, organizasyon ücretine dahil değildir. Sünnet yapacağınız mekanın büyüklüğüne ve kapasitesine göre mekan fiyatı değişecektir. Mekan için ortalama vereceğiniz fiyat 3000-3500 TL olacaktır. Fazla kişi gelmeyecekse büyük bir mekan tutmaya gerek yok.

2Yemek Organizasyonu

Sünnet düğününde yemek verilmesine gerek yok. Misafirlerinize bir şeyler ikram etmek istiyorsanız aperatif yemekler ya da tavuklu pilav-ayran dağıtabilirsiniz. Seçeceğiniz yemek menüsüne ve katılacak kişi sayısına göre fiyat artacaktır. Organizasyon şirketi size yemek organizasyonu konusunda da yardımcı olacaktır.

Mutlaka incele:  Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir?

3Mehter Ekibi

Mehter ekibi, son yıllarda sünnet düğünleri için sık sık kiralanıyor. Sünnet düğünü için mehter ekibinde kaç kişi olmasını istiyorsanız fiyat da o kadar artar. Ekipte yer alan her kişi için ücret ödemelisiniz. Ayrıca mehter gösterisinin süresi de fiyatı arttıracaktır.

4Davul-Zurna Ekibi

Sünnet düğününde davul-zurna da çaldırabilirsiniz. Bir düğün salonunda sünnet düğünü yapacaksanız onların genellikle davul-zurna ekipleri oluyor ve ücreti salon kirasına dahil oluyor. Sünnet düğününü yapacağınız mekanla görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları

5Eskişehir sünnet düğünü organizasyon fiyatları

Eskişehir’de sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız bir organizasyon şirketiyle anlaşabilirsiniz. Sizin kendi başınıza yapacağınız organizasyon çok daha maliyetli olacaktır. Standart bir organizasyon ortalama 1000-1500 TL’den başlar. Sizin isteklerinize göre fiyat artabilir.

Sünnet Annesi Abiyeleri ve En Güzel Sünnet Annesi Elbise Modelleri

Eskişehir sünnet düğünü organizasyon fiyatları ile ilgili bilgi aldıktan sonra çocuğunuzun sünnet düğünü için elbise satın almayı düşünüyor ama karar veremiyorsanız Sünnet Annesi Abiyeleri ve En Güzel Sünnet Annesi Elbise Modelleri isimli yazımızdan en güzel abiyeleri inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!