3 Hafta Sonunda Everest Dağı’na Tırmanıp Evlenen Çift

219

Sevgi için her şey yapılır, öyle değil mi? Ferhat’ın Şirin’i için dağları deldiği bir aşk düşünün. Bu sevginin bir benzeri California çiftine ait. Bu çift normal bir düğün töreninin onlar için uygun olmadığını hissetti ve bunun sonucunda büyük bir cesaret ile Everest Dağı’nda evlenmeye karar verdiler.

3 haftalık yürüyüş süreci geçiren çift, bu muhteşem manzaralar eşliğinde büyüleyici düğün fotoğrafları ile evliliklerini taçlandırdı. Söylemeden geçmeyelim; çiftin fotoğraflarına hayran kalmamak elde değil!

Mutlaka incele:  Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri

Hadi bu zorlu yolculuklarını görelim ve çiftin o destansı düğün fotoğraflarına göz atalım..

1Ve evet, düşündüğümüz gibi, düğün fotoğrafları muhteşem ötesi!

32 yaşındaki Ashley ve 35 yaşındaki James keşif için bir yıl boyunca birlikte geçirecekleri bu eşsiz yolculuğu planladı ve bu sırada kendileri ile yolculuk edecek bir fotoğrafçı ile görüştüler. Fotoğrafçıları Charleton Churchill yolculuklarında onlara eşlik etti. Tam 3 hafta sonrasında 17.000 metre yüksekliğindeki Everest’e ulaştılar!

Mutlaka incele:  V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

2Mutlu son!

Özgün ve farklı fikirleri ile çift uzun yürüyüşleri sonunda hedeflerine ulaştı. Kamp için gelin elbisesinin üzerindeki kamp çantası da bu yolculuğun harika detaylarından!

3Ne kadar zorlu bir yolculuk olsa da, bu fotoğraflara değmiş görünüyor!

Bu güzel görünüm için sizce de o uzun yolculuğa değmiş görünmüyor mu? Çadırları içinde hazırlanan gelin-damat, bu güzel karenin haklı gururu içinde!

Yoğun kar yağışlı ve yüksek rakımlı bu yerde çift, birbirlerine karşı yemin ettiklerini söyledi. Bu sıra dışı seremoni fotoğrafları, bol mavi, efsane bir beyaz ve taşlardan oluşan ambiyansla muhteşem görünüyor!

Mutlaka incele:  Evlilik Yüzüğüne Alternatif Olabilecek En İyi 10 Yüzük Dövme Modeli

4En sıra dışı gelin ayakkabısı!

Tabii ki, böyle bir ortamda gelin ayakkabısı farklı bir şey düşünülemezdi! Beyaz gelinliğin altında buzlar içinde topuklu ayakkabı düşünsenize.. Gelin, burada da stilini yansıtmış ve  hatırlayacakları muhteşem anılara ayakkabılarını da dahil etmiş.

5Ve o destansı fotoğrafların devamı!

Everest Dağı’nda da olsan sevgini yansıtacak el ele pozlar her düğünün vazgeçilmezi!

Tam bir ‘She Said Yes’ fotoğrafı olmamış mı?

6Aşk!

Bu güzel fotoğrafların sonrasında çıtayı Everest Dağları’na yükselten çifte mutluluklar diliyoruz. Aşkınızın sonsuz olması dileğiyle! Aman nazara gelmeyin.

Siz de en sıradığı düğün fotoğrafları için en iyi düğün fotoğrafçılarından ücretsiz teklif almak isterseniz, düğün fotoğrafçısı tavsiyelerimize göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!