Fatih Gelinlikçiler Çarşısı

En iyi İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2515

Gelinlik alışverişi yapmak eğlenceli olduğu kadar da zordur. En uygun ve güzel gelinliği bulana kadar pek çok gelinlik denenir. Gelinlik satın alacaksanız birçok mağazanın bir arada olduğu bir yere gitmek sizin için daha doğru olacaktır. Bu sayede fazla yorulmadan pek çok mağazayı gezebilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız Fatih gelinlikçiler çarşısı sizin için en ideal yerlerden biridir.

Mutlaka incele:  Cemile Sultan Korusu Düğün Fiyatları 2020

Fatih Gelinlikçiler Çarşısı

Fatih gelinlikçiler çarşısı, İstanbul’un gelinlik cennetlerinden biridir. Burada her zevke ve bütçeye uygun gelinlikler bulabilirsiniz. Eğer isterseniz kişiye özel tasarımlar yapan mağazalardan da istediğiniz gibi bir gelinlik diktirebilirsiniz.

1Fatih Gelinlik Mağazaları

Fatih gelinlikçiler çarşısının içinde pek çok mağaza var. Bu mağazalardan birinde mutlaka aradığınız gelinliği bulacaksınız. Gelinlikçilere gittiğinizde kafanızda bir model olmasa da gelinlikleri görerek nasıl modellerden hoşlandığınızı anlayabilir ve kafanızda istediğiniz gelinliği şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Gelinlik denedikçe de size yakışan modelleri ayırt etmeye başlayacaksınız.

Mutlaka incele:  Boğazda Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

2Fatih Gelinlikçi İsimleri

Gelinlikçiler çarşısının içerisinde 50’den fazla gelinlik mağazası var. Sizin için bu mağazalardan bazılarını saymak isteriz; Paris Moda Evi, Victoria Moda Evi, Zenne Moda Evi, Medine Moda Evi, Efida Moda Evi, Sueda Moda Evi, Şeyma Moda Evi.

3Fatih Gelinlikçiler Çarşısı Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlüyseniz ve düğününüzde de tesettürlü bir gelinlik giymek istiyorsanız gelinlikçiler çarşısında bir sürü model bulabilirsiniz. Hemen hemen bütün gelinlik mağazaları tesettür gelinlikler satıyor. Tesettür gelinlik konusunda çok usta isimler de var. Tesettür gelinlik için mutlaka bu mağazaları gezmelisiniz.

Mutlaka incele:  Gebze Düğün Salonları Listesi

4Fatih Gelinlik Fiyatları

Fatih gelinlik fiyatları için net bir fiyat söylemek doğru olmaz çünkü burada çok fazla mağaza var. Her bütçeye uygun gelinlik bulabileceğiniz bir yer burası. Bu yüzden bütçenizi çok fazla dert etmenize gerek yok. Gelinlikçileri gezerken ortalama fiyat konusunda bir fikir edinmeniz de mümkün.

5Fatih Gelinlikçiler Çarşısı Pazar Günü Açık Mı?

Gelinlikçiler çarşısı Eminönü- Fatih’de yer alıyor. Hafta içi ve hafta sonu her gün hizmet veriyor. Sabah 09:00, akşam 20:00 saatleri arasında gelinlikçiler çarşısını gezebilir ve gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı bir gelinlik giyecekseniz ve kendinize uygun bir model arıyorsanız sizin için hazırladığımız Birbirinden Güzel Türbanlı Gelinlik Modelleri isimli yazımızdan gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!