Fotoğrafçı Aranıyor Diyenlerle Fotoğrafçılar gigbi’de Buluşuyor

382

Herhangi bir çekim için, profesyonel bir fotoğrafçıya ihtiyacınız oluyorsa farklı sitelerde Fotoğrafçı Aranıyor ilanı bırakmak ilk akla gelenlerdendir. Sosyal medyada ve arama motorlarında fotoğrafçı aramak ve uygun bir fotoğrafçı bulmak için çaba sarfetmek de sizi yorar ve strese sokar. gigbi’de uygun fotoğrafçı bulmak çok kolay!

Fotoğrafçı Aranıyor

Fotoğrafçı Aranıyor diyenlerdenseniz sadece birkaç dakikada kendinize uygun fotoğrafçı bulabilirsiniz. Üstelik teklif almak için bilgilerinizi girmeniz de çok kısa sürüyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Doğada Düğün Fotoğrafları

1gigbi’de Hangi Türde Fotoğrafçılar Bulabilirsiniz?

gigbi’de birçok kategoride fotoğrafçı bulmanız mümkün. Düğün, doğum, bebek, mezuniyet nişan, moda fotoğrafçısı ve daha farklı çekimler için profesyonel fotoğrafçıları gigbi’de bulabilirsiniz. Sadece birkaç soruya cevap vermeniz yeterli.

2gigbi’den Nasıl Fotoğrafçı Bulurum?

gigbi’den fotoğrafçı bulmak çok kolay. gigbi, ihtiyacınız olan hizmeti size sunmak için profesyonellerle bir araya geliyor. Herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan direkt olarak fotoğrafçılarla görüşebiliyorsunuz. gigbi’den “Hızlı Teklif” butonuna tıklayarak hızlı ve pratik bir şekilde aradığınız fotoğrafçıyı bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi - Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Olunur?

3gigbi’den Fotoğrafçı Bulmak İçin Hangi Sorulara Cevap Vermeliyim?

gigbi’den fotoğrafçı ararken sizden, etkinlik haricinde bilgi istenmez. Etkinliğinizin yapılacağı yeri, etkinlik tarihini, aradığınız fotoğrafçının çalışma alanını ve etkinliğinizle ilgili ayrıntıları girmeniz yeterlidir. Telefon numaranızı paylaşmak istemiyorsanız gigbi, sizden asla telefon numaranızı istemez. Sadece mail adresinizi girmeniz yeterli. Kendi belirlediğiniz bir şifreyle gigbi’den verilen teklifleri inceleyebilir ve fotoğrafçılarla yazışabilirsiniz.

4Neden gigbi’de Fotoğrafçı Aramalıyım?

gigbi, profesyonel fotoğrafçıları bir araya getiriyor. Buradan fotoğrafçı ararken, istediğiniz çekim için fotoğrafçı bulmanız çok kolay. Fotoğrafçılardan tek tek fiyat istemenize de gerek kalmıyor. Siz teklif istediğiniz andan itibaren farklı fotoğrafçılar size teklif vermeye başlıyor.

Mutlaka incele:  En Komik Gelin Damat Fotoğrafları

5gigbi’den Fotoğrafçı Aramanın Avantajları Nelerdir?

gigbi’den aradığınız fotoğrafçıyı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca size teklif veren fotoğrafçının profilini inceleyebilir ve fotoğrafçı ile çalışan insanların yorumlarını okuyarak net kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi- Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Olunur? 

Düğün fotoğrafçılığı teknik bilgi gerektiren bir iştir. Eğer fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız ve düğün fotoğrafçılığıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi – Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Olunur? isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Şehrinize göre gigbi’deki fotoğrafçılara göz atmak isterseniz:

Fotoğraf ve Video Hizmetleri

gigbi’de fotoğrafçı olarak yer almak isterseniz:

Fotoğrafçı Profili Oluştur

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!