Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır? En Güzel Gelin Başı Aksesuarları

1025

Gelinlerin görünümüne son dokunuşlar, gelin başı aksesuarları ile yapılır. Bu aksesuarlar gelinin şıklığını tamamladığı gibi, tarzını da küçük ama etkili bir yöntemle ortaya koyar.

Stil Sahibi Gelinler İçin En Özel Gelin Başı Aksesuarları

Son yıllarda gelinler farklılaşmak ve en özgün fikirleri hayata geçirmek için adeta yarışıyor. Gelin başı aksesuarları ise hem çok çeşitli, hem de oldukça farklı tasarımlara sahip.

Mutlaka incele:  Gelin Tokası Yapımı ve Modelleri

1Etnik bir tarza sahipseniz

Gelinliğinizin en önemli detayının gelin başı aksesuarı olduğunu düşünüyorsanız bu model tam size göre. Özellikle sade bir gelinlikle birlikte kullanmak için uygun olan bu aksesuar sayesinde şıklığınızı ispatlayacaksınız. Bu aksesuarın özel bir tasarım olduğunu ve tasarım takılar yapan atölyelerle yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Zira bu model, ölçü almak ve buna uygun ürün kullanmak için tasarımcıların özel olarak çalışması gereken bir model.

Mutlaka incele:  Gelinlik ve Duvak Uyumu Nasıl Olmalı?

2Gelin başı aksesuarları saç modelinizle uyumlu olsun

Gelinliğinize uygun saç modelini yaptırırken öncelikle düşünmeniz gereken gelinlik modeliniz ve ona uygun olarak düşündüğünüz saç modeli olacaktır. Gelin başı aksesuarları da saç modelinize göre karar vereceğiniz için öncelikle bunu netleştirmelisiniz. Gelin başı aksesuarınızı taktıktan sonra buna uyumlu olan bir saç tokasını da saçınızın farklı bir yerine yerleştirmeniz mümkün. Bu hem gizemli bir hava katacak, hem de uyumlu görünümünüzle gönüllerde taht kurmanızı sağlayacak.

3Çiçeklerden yapılmış gelin başı modelleri

Gelinliğinizi aldığınız yerden kolaylıkla bulabileceğiniz, dilediğiniz çiçeği ekleyip çıkarabileceğiniz bu modeller, kır düğünleri için birebir. Eğer romantik tarzda bir gelinliğiniz varsa ve bunu bir gelin başı aksesuarıyla tamamlamak istiyorsanız bu model tam size göre! Bu çiçekli gelin başı aksesuarları sayesinde bir peri masalından çıkmış olduğunuzu gözler önüne sermeniz mümkün.

Mutlaka incele:  Orkestra Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

4Küçük taşlarla zarafetinizi konuşturun

Saçınızı yaptırdıktan sonra ekleyeceğiniz bu küçük taşlar sayesinde hem zarif bir görüntü elde edebilir, hem de taşların tasarımıyla uyumlu bir gelinliğe sahip olabilirsiniz.

5Helen uygarlığından çıkmışcasına

Bu model sayesinde eski dönem kadınlarının şık görünümünü elde etmeniz mümkün. Taşları, yaprak ve duruşu ile tam bir nostaljik hava yaratan bu gelin başı aksesuarını, gelinlikçilerde veya moda evlerinde rahatça bulabilirsiniz. Dilerseniz, Gelin Masası Çiçeği Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

gelin-basi-aksesuarlari-4 gelin-basi-aksesuarlari-6 gelin-basi-aksesuarlari-7 gelin-basi-aksesuarlari-8 gelin-basi-aksesuarlari-10

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!