Gelin Evi Kapı Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

3695

Tıpkı doğum sırasında hastane odası için hazırlanan kapı süsleri gibi düğün günü de gelin evi için kapı süsü hazırlanır. Siz de gelin evi kapı süsleme konusunda sıra dışı fikirler ve modellerden ilham almak istiyorsanız yazımızı okumanız yeterli…

En Güzel Gelin Evi Kapı Süsleme Örnekleri

Bu yazımızda sizler için sadece düğün günü gelin evi için tercih edebileceğiniz kapı süsü örneklerine yer vermedik. Bu modellere ek olarak gelin figürlü birbirinden güzel, günlük yaşamda da dekorasyonun bir parçası olarak kullanabileceğiniz kapı süsü modellerini sunduk. İşte, o kapı süsü modelleri…

Mutlaka incele:  Gelinlik Kemeri Modelleri

1Düğün günü gelin evi kapı süsleme

Düğün gününde gelin evi için kapı süsleme fikirlerini inceliyorsanız üzerinde “Kız evi naz evi” yazılı olan bu süsleme sizin için ilham kaynağı olabilir.

2Simli harfler…

Simli harflerle yazılan “Gelin evi” yazısı da evinizin kapısını süsleyebilir. Bu harfleri beyaz tüllerle süsleyerek çok daha güzel ve süslü bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca beyaz tül kullanmanız gelinliği anımsatacağı için günün anlam ve önemine de yakışacaktır.

Mutlaka incele:  Gelin Duvağı Çiçeği Nasıl Yetiştirilir?

3Çiçekli gelin evi kapı süsleme

Gelin evi kapı süsleme modellerinden biri de bu çiçekli modeldir. Büyük, beyaz çiçek parçalarıyla hazırlanan bu kapı süsünün alt kısmına da gelini ve gelinliği anımsatan bir tül parçası bağlanmış. Siz de bu kapı süsünü evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

5Gelin ve damat figürlü keçeden kapı süsü

Gelin evi kapı süsleme modelleri arasında sunduğumuz bu gelin ve damat figürlü model, düğün gününün yanı sıra evinizin dekorasyonunda sürekli kullanabileceğiniz bir model. Keçeden yapılan baykuşlardan biri damat, biri gelin. Siz de birkaç parça keçe ile bu modelden ilham alarak kendi kapı süsünüzü kendiniz yapabilirsiniz.

Yeni Gelin Evi Dekorasyonu

Her şeyin özenle hazırlandığı, detayların planlandığı, itinayla dekore edildiği gelin evlerine dair pek çok şeyi sizin için kaleme aldık. Yeni Gelin Evi Dekorasyonu Nasıl Olur? yazımızı okuyarak yeni gelin evi dekorasyonu hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!