Gelin Yatak Örtüsü Takımları ve Perdeli Modelleri

1554

Gelin yatak örtüsü deyince akla birçok farklı tarz geliyor. Son yıllarda gelinler daha çok modern tarzları benimsese de her türden yatak örtüleri görmek mümkün. Gelin adayları en çok kullanılması kolay, kolay yıkanabilen ve ütü problemi yaşamayacağı örtüleri seçseler de çeyiz hazırlığı sırasında seçilen yatak örtüleri birbirinden farklı olabiliyor.

Mutlaka incele:  Yeni Gelin Evi Dekorasyonu Nasıl Olur?

En Güzel Gelin Yatak Örtüsü Modelleri

Gelin yatak örtüsü takımları ne kadar güzel olursa olsun doğru mobilyalarla ve doğru aksesuarlarla kombinleyince kendilerini daha çok gösterirler. Yatak odanıza asacağınız perdenizle, yatak örtünüzü uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Tabii ki standart olanı mobilyanızla perdenizi uyumlu yapmaktır ancak özel günler için yatak örtünüzle perdenizi de kombinleyebilirsiniz.

1Tüllü Gelin Yatak Örtüsü ve Perdesi

Tüllü yatak örtüleri gelin adaylarının severek kullandığı modellerdendir. Biraz abartılı dursa da özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan bu örtülerle yine tül detaylı perdeler oldukça uyumludur. Bu tüllü perdeler saten yatak örtüleriyle de güzel bir görüntü oluşturuyorlar.

Mutlaka incele:  Gelin Çeyizi Modelleri İçin Harika Öneriler

2Pembe Gelin Yatak Örtüsü ve Perdesi

Pembe renk kadınların favori renklerinden biridir. Pembe renk, yatak odasında da çok şık duruyor. Pembe renk yatak örtünüzle uyumlu pembe perdeler kullanabilirsiniz. Yatak örtünüzdeki süslemelere uygun perdeler kullanabilirsiniz ancak bu süslemeler abartılıysa bütün yatak örtülerinize uymayacaktır. Pembe perdeleri bütün açık renk yatak örtülerinizle kombinleyebilirsiniz.

3Kahverengi Gelin Yatak Örtüsü ve Perdesi

Kahverengi yatak örtülerinizle kullanmanız için açık renk perdeler daha uyumludur. Çünkü kahverengi yatak örtüsüyle koyu renk perde kullanmanız odanızı karanlık ve kasvetli gösterir. Ancak özel günlerde kullanmak için koyu renk perdeler tercih edebilirsiniz. Koyu renk perdeler, sabah odaya doğrudan güneş ışığının gelmesini sevmeyenler için avantajlıdır. Koyu renk perdeleri daha çok açık renk yatak örtüleriyle kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Mutlaka incele:  Yeni Gelin Evleri Örnekleri - En Güzel 2016-2017 Gelin Evleri

4Desenli Gelin Yatak Örtüsü ve Perdesi

Desenli yatak örtünüzü, aynı renk ve desendeki perdelerinizle gayet güzel kombinleyebilirsiniz. Eğer perdeniz pudra, krem, beyaz gibi renklerse her renk yatak örtüsüyle de uyumlu olacaktır.

Kanaviçe Gelin Yatak Örtüsü Modelleri ve Örnekleri

Kanaviçe yatak örtüleri biraz eskilerde kalsa da her gelin adayının çeyizinde olması gereken bir modeldir. Eğer yatak odası için çeyiz alışverişine çıkacaksanız Kanaviçe Yatak Örtüsü Modelleri ve Örnekleri isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!