En Güzel Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden güzel ev dekorasyon fikirleri için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

809

Çocuklar büyüyüp genç birer insan olduklarında çocuk odaları artık onlar için yeterli gelmemeye başlar. Onlar artık genç bir bireydirler ve her genç gibi bir genç odası isterler. Çocuğunuza genç odası almak istiyorsanız, genç odası modelleri ve fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okumalısınız.

En Güzel Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Genç odası modelleri ve fiyatları, odanın özelliklerine, kullanan malzemenin kalitesine ve markasına göre değişmektedir. Bazı markalar, içindeki eşyaların özelliklerini değiştirme imkanı da vermektedir. Yani daha büyük ya da daha küçük dolap, daha az ya da daha fazla çekmece gibi seçenekler sunulmaktadır.

Mutlaka incele:  Pratik Ev Dekorasyonu Fikirleri

1Çilek Genç Odası Takımları

Çilek, genç odası denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisidir. Genç odası takımlarını incelemeye Çilek Mobilya’dan başlayabilirsiniz. Çilek’te gerçekten çok fazla seçenek var ve odaların özelliklerini değiştirme imkanı da sunulabiliyor.

2Genç Odası İstikbal

İstikbal de genç odası üreten bir başka marka. İstikbal, kaliteli ve kullanışlı genç odası takımları üretiyor. Bu markanın genç odası takımlarından biri sizin aradığınız takım olabilir. Çeşit seçeneği çok fazla.Önce internetten modellere bakıp ardından mağazaya giderek takımları yakından inceleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Makyaj Masası Modelleri

3Kelebek Genç Odası Takımları

Kelebek genç odası takımları gerçekten gençlerin kalbini fethedecek cinsten takımlardır. Genç odası tasarımları, bir gencin ihtiyacı olan bütün mobilyaları kapsıyor. Genç odası satın almayı düşünüyorsanız ilk bakmanız gereken markalardan biri Kelebek Mobilya olmalı.

4Erkek Genç Odaları

Erkek genç odaları, gençlerin kolayca kullanabileceği, onlara alan sağlayan, rahatça ders çalışmasını ve eğlenmesini destekleyecek mobilyalar olmalı. Erkekler, genellikle eşyalarına kızlar kadar özen göstermiyor. Bu sebeple biraz daha sağlam mobilyalar almanızda fayda var.

Mutlaka incele:  Boya Badana İşleri Nasıl Yapılır?

5Genç Odası Ranza

İki genç için oda hazırlıyorsanız ve evinizde fazla oda yoksa onlara uygun bir ranza alabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu yapmak kolay ancak gençlerin rahat hareket edebilmeleri için alana da ihtiyaçları var. Çok geniş bir odanız yoksa iki ayrı yatak almak yerine tek bir ranza alarak onlara ihtiyaçları olan kaliteli uykuyu sağlayabilirsiniz.

6En Ucuz Genç Odası Fiyatları

Genç odası modelleri ve fiyatları için mobilya markaları zaman zaman genç odalarında indirim yapabiliyorlar. Markaların web sitelerine girerek en ucuz genç odası fiyatları için bir araştırma yapabilirsiniz. İsterseniz mail bültenlerine abone olarak farklı indirim ve kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuğunuzun odasının dekorasyonunu değiştirmeyi düşünüyorsanız ve dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!