gigbi.com açıldı!

741

Evlilik, doğum, doğum günleri, yıl dönümleri ve kutlamalar. Bir araya geldiğimiz, paylaştığımız, hep hayalini kurduğumuz, hatta belki de bizi biz yapan hayatımızın en anlamlı anlarını yaşadığımız özel günler bunlar. İşte bu özel anları planlarken gigbi.com yanınızda!

2İhtiyacınız olan tüm profesyoneller!

En özel ve önemli günlerinizi daha güzel ve mutlu kılmak için çıktık yola. Elbette bunu tek başımıza yapamazdık. Yetenekli müzisyenlere, müzik gruplarına, sokak çalgıcılarına, profesyonel fotoğrafçılara, oyun gruplarına, semazenlere, hatta palyaçolara, sihirbazlara, makyözlere, animatörlere ve jonglörlere ihtiyacımız vardı. İşini seven ve hayalimize ortak olmak isteyenlerle gigbi.com‘da bir araya geldik.

Mutlaka incele:  Müzisyen Arayanlar ile Müzisyenler gigbi'de Buluşuyor

3İncele, teklif al ve anlaş!

Düğün, nişan, doğum günü.. En unutulmayacak anlarınızın rüya gibi geçmesini istemek en doğal hakkınız. İsteklerinizi göz önüne alarak size en özel deneyimler sunacak profesyoneller gigbi.com‘da. Profilleri inceleyin, ücretsiz teklif alın ve size en uygunu ile anlaşın!

5Ve gigbi Blog

Sizi sadece işin uzmanları ile buluşturmakla kalmıyoruz. Hem özel günlerinizde hem de günlük hayatta size ilham verebilmek, hayallerinizi zenginleştirecek ve her alanda yardımcınız olacak önerilerimizi ve deneyimlerimizi gigbi.com/blog üzerinden sizlerle paylaşıyoruz.

İnanıyoruz ki bilgiler de mutluluk gibi paylaştıkça çoğalır ve hayatımızı zenginleştirir..

Profesyonel olarak gigbi.com’da yerinizi almak ister misiniz?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!