Güneş Kremi Markaları ve Tavsiyeleri

Birbirinden faydalı cilt bakım önerileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

846

Yazın gelmesiyle beraber güneş etkisini daha çok gösterir ve ister istemez güneşten etkilenmeye başlarız. Sadece günlük hayatta değil tatile gittiğimizde de güneşlenip bronzlaşmanın hayalini kurarız. Güneşlenmek vücudun ihtiyacı olan D vitaminini almamız için de faydalıdır ancak güneşin zararlı etkilerinden vücudumuzu korumak zorundayız. Güneş kremi markaları hakkında bilgi alarak en iyi güneş kremini seçebilirsiniz.

En İyi Güneş Kremi Markaları

Güneş kremi markaları farklı etkileri ve özellikleri olan kremler üretiyor. Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun kremi bulup satın almalısınız. Güneşlenmek elbette güzel ama zararlı etkilerinden de korunmalısınız.

Mutlaka incele:  Üzüm Sirkesinin Faydaları Nelerdir? Cilde, Saça İyi Gelir mi?

1Güneş Kremi Markaları ve Fiyatları

Güneş kremlerinin fiyatları, kremin özelliklerine, büyüklüğüne, güneş koruma faktörüne göre değişiyor. Üzerinde yazan “SPF” ibaresi kremin kaç faktör olduğunu gösterir. SPF’si ne kadar büyükse güneşten o kadar korur. 50 SPF’lik bir güneş kremi güneşten %98 oranında koruyabilir.

2Güneş Kremi Solante

Solante, birçok farklı güneş kremi üretiyor. Kremleri genellikle pek ucuz değil ancak etkili ürünler satıyorlar. Bebek ve çocuklar için ayrı, yetişkinler için ayrı ürünleri var. Güneş kremi kimin için kullanılacaksa ona uygun krem alabilirsiniz. Genellikle yüksek faktörlü ürünler satıyorlar. Siz de satın alırken buna  dikkat etmelisiniz.

Mutlaka incele:  BB Krem Nedir? En İyi BB Krem Tavsiyeleri

3Güneş Kremi Avene

Avene, biraz daha uygun fiyatlı ürünler satıyor. Fiyatları neredeyse Solante’nin yarısı kadar. Güneş kremine çok fazla para harcamak istemiyorsanız Avene’nin kremlerine de bir göz atabilirsiniz. Cilt tipinize uygun bir güneş kremi satın alarak daha etkili olmalarını sağlayabilirsiniz.

4Güneş Kremi Gratis

Gratis’te pek çok markanın farklı özelliklerdeki ürünlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir Gratis mağazasına giderek ürünleri yakından inceleyebilir eğer yardıma ihtiyacınız varsa Gratis’teki görevlilerden yardım isteyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nar Çiçeğinin Faydaları Nelerdir? Nar Çiçeği Çayı İle Zayıflanır mı?

5Güneş Kremi Önerileri

Güneş kremi yüz için de kullanılmalıdır. Bazı insanlar vücutlarına sürüp yüzlerine sürmeyi ihmal ederler. Yüz için özel olarak üretilen güneş kremlerinden satın alarak mutlaka yüzünüzü güneşten korumalısınız. Güneş kremi tavsiye üzerine de satın alınabilir. Arkadaşlarınıza ve tatile çıkan yakınlarınıza hangi güneş kremini tercih ettiğini sorabilirsiniz. En iyi güneş kremi kadınlar kulübü sitesinde de tartışma konusudur. Oradaki yorumlardan da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Önerileri

Güneş, cildinizde leke bırakabilir. Bu lekeler tamamiyle kalıcı değildir ancak lekelerin geçmesi için bitkisel ürünler kullanmalısınız. Cilt lekelerinizi geçirmek istiyorsanız Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Önerileri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!