Günlük Saç Örgü Modelleri Basit Örnekleri

1469

Son yıllarda farklı tarzda yapılan örgü saç modelleri artık hem günlük kıyafetlerinizle, hem de abiye kıyafetlerinizle uyumlu hale geldi. Salaş ve dağınık örgüler günlük saç örgü modelleri arasında sayılabilecekken, sıkı örülmüş modeller bir davete giderken kolayca tercih edebileceğiniz modeller arasında.

Her Tarza Özgün Bir Örgü Mutlaka Var

Saçlarınızı örmeye karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey kuaförünüze karar vermek. Saç örgünüz özellikle zor bir model ise uzman bir elden çıkması önceliğiniz olmalı. Saçlarınızı teslim edeceğiniz ele güvenmeniz, modeli de rahatça seçmenizi sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Örgü Lif Modelleri ve Anlatımlı Yapılışı

1Saç renginize göre örgü modelleri

Günlük saç örgü modelleri, her renk saçta farklı duracağı gibi, aynı renk saçta farklı modeller de birbirinden farklı etkiler yaratır. Eğer sarı veya açık kumral saçlara sahipseniz, örgü modeller için bir miktar daha avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. İki yandan, arkadan veya önünüze doğru yapacağınız her model kendini çok daha iyi gösterecektir. Koyu kumral veya siyah saçlara sahipseniz de örgüler gizemli ve ağır görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakacaktır.

Mutlaka incele:  Kına Saç Modelleri Fikirleri

2Salaş ve günlük saç örgü modelleri

Günlük saç örgü modelleri özellikle günlük kullanımda oldukça salaş modellerle kendini gösteriyor. Çift taraflı örüp, ensenizde birleştirebileceğiniz bu modelde bir çiçek kullanıp yaratıcılığınızı konuşturmanız mümkün.

3Balıksırtının şıklığı

Son zamanlarda yine hayatımıza giren balıksırtı günlük saç örgü modelleri görenleri yapan ellerin maharetine hayran bırakıyor. İnce ince işlenen bu güzel saç, günlük kullanımda sizi oldukça rahat ettirecek, aynı zamanda trend görünümünüzle görenleri de tekrar baktıracak.

Mutlaka incele:  Kumral Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır?

4Dalgalı saçlarda iri örgüler

Günlük saç örgü modelleri içinde iri modeller elbette dalgalı saçlarda çok daha gösterişli oluyor. Bu modelde olduğu gibi iri dalgalar yaratıp aralara örgüler sıkıştırabilir, bir jean, bir tişörtle günlük kombininizi tamamlayabilirsiniz.

5Gizli örgülerle fark yaratın

Saçlarınızı toplamış gibi bir görünüm kazanmanızı sağlayacak bu model, hem evde kolayca yapabileceğiniz, hem de gün boyu size fresh bir görüntü kazandıracak bir model.

Saç örgüsü, günlük olarak kullandığınız zaman hem canlı bir stili, hem de genç ve trend bir görünümü yansıtacaktır. Şimdi, dilediğiniz modeli seçip sokağa çıkma zamanı!

günlük saç örgü modelleri günlük saç örgü modelleri günlük saç örgü modelleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!