Güpürlü Elbise Modelleri 2017 Modası

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2455

Güpürlü elbise modelleri, her sezon olduğu gibi 2017 modasında da kadınları cezbetmeye devam edeceğe benziyor.

İddianın Adı Güpürlü Elbise

Özellikle fiziğine güvenen kadınların vücut hatlarını ortaya çıkartan güpürlü elbise modelleri ile hem cesur görünümü hem de şıklığı ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Mutlaka incele:  Kot Elbise Modelleri ve 2017 Kot Elbise Modasından Örnekler

1Kolları Güpürlü Elbise Modelleri

Kolları güpürlü elbise modelleri hiçbir aksesuara gerek kalmadan her kadını hanımefendi görünümü ile adeta bir sanat eserine dönüştürür. Ayrıca elbisenin roba kısmında da güpür detayları olması elbiseye ayrı bir hava katacaktır.

2Uçuşan Kumaşlı Güpürlü Elbise Modelleri

Şüphesiz uçuşan kumaşlı güpürlü elbiseler kısa ya da uzun fark etmeden her kadının üstünde iddialı görünümü ile dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Şık bir yüksek ökçeli ayakkabı ile farklı bir tarz yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaktadır.

3İddialı Güpür Elbise Modelleri

İddialı deyince şüphesiz akla gelen ilk renk dişiliğin ve romantizmin rengi siyahtır. Her yaştaki kadına hitap eden siyah renkli elbiseler güpür detayları ile gittiği ortamda daha çekici olmasını ve dikkat çekmesini de sağlar. Siyah rengin dışında saks mavisi, kırmızı, zümrüt yeşili güpür detaylı elbiseler yine iddialı modeller arasındadır.

Mutlaka incele:  Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombinleri

4Güpürlü Kısa Elbise Modelleri

Günlük hayatta ve arkadaşlarınızla buluşurken de rahatlıkla tercih edebileceğiniz güpürlü kısa elbise modelleri hem şıklık hem de cool bir tarz oluşturmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Çanta ve şık bir saat ile kombinleyebilirsiniz.

5Siyah Beyaz Güpürlü Elbise Modelleri

Güpür deyince akla ilk gelen renkler siyah ve beyazdır. Saflığın ve masumiyetin rengi olan beyaz asil duruşu olan siyah renkle birleştiğinde ortaya hem çok iddialı hem de daha farklı bir tarzı yakalamanızı sağlar. Yüksek ökçeli taşlı ayakkabılar ve makyaj ile güzelliğinizi tamamlayıp harika bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Mutlaka incele:  Şık ve Etkileyici Beyaz Uzun Elbise Modelleri

6Tüllü Güpürlü Elbise Modelleri

Özel günlerinizde ve davetlerde hem şık hem de göz dondurucu güzellikte olmak isteyenlerin tercih edebileceği tül kumaşlı güpürlü elbise modelleri kendinizi eşsiz hissetmenizi sağlayacaktır. Soft ya da koyu renkli makyaj tercihinizle elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Uzun Abiye Elbise Modelleri İçin Öneriler

Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz yeni sezon abiye kıyafetlerde ön plana çıkan modelleri ve trendleri merak ediyor musunuz? O zaman Yeni Abiye Modelleri 2017 Koleksiyonları ve Trendleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!