Hamile Tunik Modelleri

Birbirinden güzel hamilelik bilgileri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

739

Hamilelik döneminde özellikle esnek ve bol giyimin anne adaylarını rahatlattığı bilinen bir gerçektir. Hamile tunik modelleri arasından tarzınıza uygun olan modeli seçtiğiniz zaman bu rahat ürünlerden vazgeçmeniz de mümkün olmayacaktır.

Dilediğiniz Tarz Tunik İstediğiniz Zaman

Hamile tunik modellerinin en önemli avantajı, hamileliğinizin her döneminde rahatlıkla kullanabileceğini ürünler olmasıdır. Zira dökümlü bir model olarak kullanabileceğiniz tunikler, 9. ayınızda dahi sizi rahat ettirecektir.

Mutlaka incele:  En İyi Çatlak Kremi Tavsiyeleri, Gebelikte Çatlak Tedavisi Önerileri

1Yazın desenli tuniklerle çiçek açın

Özellikle yaz döneminde son aylarınızı geçiriyorsanız, bu modeller tam size göre! Hem püfür püfür bir tuniğe sahip olacaksınız, hem de renk ve desenleriyle sizin ve çevrenizin içinizi açacak modeller kullanacaksınız. İnce penye kumaştan üretilen tuniklerle ter emme özelliğinin rahatına varacak, yumuşak dokusuyla kullanım kolaylığı yaşayacaksınız.

2Kışın en rahatı tunik ve pantolon kombini

Anne adaylarının en yoğun olarak ihtiyaç duyduğu parçalardan biri de geniş kesim hamile pantolonlarıdır. Yün, pamuklu veya ince penye bir kumaştan tercih edeceğiniz tunik ile kombinleyeceğiniz pantolonunuzu, dilediğiniz her ortamda rahatça kullanabilirsiniz. Dar parça bir pantolonla şık olabilen bir tunik, farklı bir pantolonla spor şıklığınızı pekiştirebilir.

Mutlaka incele:  Hamilelikte Yoga Yapmanın Faydaları, Hamile Yogası Hareketleri

3Desenli, figürlü ve mesajlı hamile tunik modelleri

Son yılların en popüler ürünlerinden biri de anne adayının istediği figür veya yazıları üzerinde yer verdiği tunikler. Anne baba veya bebek için özel bir anlam ifade eden figür veya mesajların bulunduğu tunikleri, özellikle spor giyindiğiniz günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik lycralı kumaşlarla karnınızın ne kadar büyüdüğünü de herkesle paylaşma imkânına sahip olursunuz.

Mutlaka incele:  Hamilelikte Hurma Kaçıncı Haftada Yenir?

4Gömlek hamile tunik modelleri ile kendi tarzınızı oluşturun

Bazı kadınlar gömlek, bazı kadınlar elbise tercih eder. Bu tamamen kişinin tarzına ve kendine yakıştırdığına bağlıdır. Hamilelik döneminde de gömlek tarzında olan tunikler, anne adaylarını rahat ettirecek, tarzlarını bu dönemde dahi konuşturmalarını sağlayacaktır.

Sıcacık hamile tunik modelleri

Üretildiği kumaşa göre kullanım alanı da değişen farklı tunik modelleri, bol kesimi ve esnek yapısıyla anne adaylarını her an mutlu edecektir. Bebeğin de rahatlığı için önemli bir ürün olan tunikler, kış aylarında üşütmemesi gereken anneleri hastalıklardan da koruyacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!