En Güzel Hamilelik Elbiseleri Tesettürlü Modelleri

En güzel hamilelik bilgileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

258

Hamilelik dönemi bir kadının en güzel günlerini yaşadığı dönemlerdendir. Elbette bazı sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Bütün kadınlar hamileliğin ilerleyen dönemlerinde artık eski kıyafetlerini giyemediklerinden yakınırlar. Bu durumda da yeni kıyafetler almak gerekir. Tesettürlüyseniz kendiniz için hamilelik elbiseleri tesettürlü modeller arasından yeni kıyafetler bulabilirsiniz.

En Güzel Hamilelik Elbiseleri Tesettürlü Modelleri

Anne ve bebek giyim markaları son yıllarda hamilelik elbiseleri tesettürlü modeller üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Eğer tesettürlüyseniz ve kendiniz için güzel hamilelik elbiseleri arıyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İlk Gebelik Belirtileri Nasıl Olur?

Hamilelik Tunik Modelleri

hamilelik elbiseleri tesettürlü

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri de tuniklerdir. Tuniklerin altına pantolon giyerek şık ve modern görünebilirsiniz. Hamile kadınlar için tasarlanmış tuniklerle sevimli ve güzel kombinler yapabilirsiniz.

İki Renkli Tunikler

hamilelik elbiseleri tesettürlü

Hamilelik döneminde tunikler sizin en çok seveceğiniz kıyafetlerden birisi olabilir. İki renkli tunikler satın alabilirsiniz. Tunikler hem esnek hem de rahat kıyafetlerdir. Kendinize uygun tunikler alırsanız hamilelik döneminizde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Komik Hamile Kıyafetleri - Esprili Modeller

Puantiyeli Tesettür Elbise

hamilelik elbiseleri tesettürlü

Son yıllarda puantiyeli kıyafetler çok moda oldu. Tesettürlü bayanlar tesettürlü kıyafetler giyerek şık görünebilir. Eğer isterseniz puantiyeli bir etek ve üzerine şık bir bluz giyebilirsiniz. Puantiyeli bir fularla kombininizi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz renklerle güzel kombinler yapabilirsiniz.

Bol Elbiseler

hamilelik elbiseleri tesettürlü

Hamilelik döneminde dar elbiseler giymek sizi ve bebeğinizi rahatsız edecektir. Hamileyken bol kıyafetler giymelisiniz. Elbette çok bol kıyafetler giymek doğru olmayacaktır ancak normal bedeninizden biraz daha bol elbiseler giymelisiniz. Bol elbiseler alırsanız hamileliğinizin ilerleyen dönemlerinde de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hamilelikte Zencefil Neye İyi Gelir? Kullanılır mı?

Mor, Günlük Kıyafet

hamilelik elbiseleri tesettürlü

Hamileyken ufak yürüyüşler yapmak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Gün içinde biraz hava almak ve yürüyüş yapmak iyi gelecektir. Kısa yürüyüşler yaparken, alışverişe çıkarken giymek için spor elbiseler alabilirsiniz. İçinde rahat edeceğiniz elbiseler almaya özen gösterin. Kıyafet alırken mutlaka deneyin ve bu kıyafetleri en az 1 ay daha giyip giyemeyeceğinizi düşünerek kıyafet alışverişi yapın. Aksi takdirde her ay kendinize yeni kıyafetler almak zorunda kalabilirsiniz.

Birbirinden Şık Hamile Düğün Kıyafetleri ve Kombin Önerileri

Hamilelik döneminde katılacağınız düğünler için kombin yapmak istiyorsanız ve önerilere ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız Birbirinden Şık Hamile Düğün Kıyafetleri ve Kombin Önerileri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!