Birbirinden Güzel Hamilelik Jile Modelleri

Birbirinden faydalı hamilelik bilgileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

621

Jile, modası hiç geçmeyen kıyafetlerden biridir. Şıklığının yanı sıra rahatlığı nedeniyle de tercih ediliyor. Hamileler de rahat edebildikleri şık kıyafetler aradıkları için jile giymeyi seviyorlar. Hamilelik jile modelleri arasından seçim yaparakk siz de gardrobunuza rahat ve şık bir kıyafet ekleyebilirsiniz.

Hamilelik Jile Modelleri için Harika Fikirler

Hamilelik jile modelleri arasından beğendiğiniz modelleri mağazalarda bulabilirsiniz. Hamile giyim üzerine satış yapan mağazalarda bu tarz jileler sıkça satılıyor.

Mutlaka incele:  Hamile Fotoğrafları Nasıl Çekilmeli?

1Kahverengi Jile Elbise

Jile denince akla genelde kot renkleri geliyor ancak jile neredeyse bütün renklerde üretiliyor. Kahverengi jile bir elbise günlük kombinleriniz için hoş bir tercih olabilir. Jile elbisenizi hamile çoraplarıyla giyebilirsiniz. Bu çoraplarla güzel bir kombin yapabiirsiniz.

2Kırmızı Jile Elbise

Kırmızı, hiç kuşkusuz çoğu kadının en sevdiği renk. Bu renk o kadar çok  seviliyor ki “Kırmızı olsun, üç kuruş fazla olsun.” sözü sıkça söyleniyor. Jile alışverişi yapacaksanız kırmızı jile modellerine de bir göz atmanızı öneririz. Günlük kullanım için bu jile çok iyi bir tercih olacaktır.

Mutlaka incele:  Hamile Elbiseleri Abiye Modelleri

3Kadife Jile

Hamilelik döneminde giyeceğiniz jilelerle havalı bir tarz oluşturabilirsiniz. Kadife jileler pek çok ortam için uygundur. Akşam yemeğe giderken bile kadife jile giyebilirsiniz. Bu jilelerin farklı renkleri var. Modunuza ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. İsterseniz siyah çoraplarla isterseniz de görselde olduğu gibi çorapsız giyebilirsiniz.

4Mint Yeşili Jile

Mint yeşili 2017’nin en çok tercih edilen renklerinden biri oldu. 2018 yılında da vitrinlerde mint yeşilini görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Hamileliğinizin yaz aylarına gelen döneminde gündüz ya da akşam yürüyüşe çıkarken giymek için mint yeşili bir jile elbise alabilirsiniz. Bu jileyi rahat spor ayakkabılarla giyerek spor şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hamilelikte Mide Yanması Neden Olur? Ne İyi Gelir?

5Jean Jileler

Jean jileler kuşkusuz en çok tercih edilen ve en çok üretilen jile modeli. Bu jileler farklı şekilde kombinlenebilir. İsterseniz botlarla, isterseniz spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

En Güzel ve Rahat Hamilelik Çorabı Modelleri ve Tavsiyeleri

Jile elbiselerle birlikte hamilelik çorabı giyerek gün boyu rahat edebilirsiniz. En güzel hamilelik çorabı modelleri için En Güzel ve Rahat Hamilelik Çorabı Modelleri ve Tavsiyeleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!