Hediyelik Kitap Ayracı Yapımı, Modelleri ve Örnekleri

1716

Sevdiklerinize, okudukları her kitapta sizi anımsatacak bir hediye vermeye ne dersiniz? O halde birbirinden güzel hediyelik kitap ayracı modellerini incelemelisiniz!

Hediyelik Kitap Ayracı İçin Harika Fikirler

Sevdikleriniz için kitap ayracı hediye etmeyi düşünüyorsanız bu hediyelik kitap ayracı modellerini hazır olarak satın alabileceğiniz gibi biraz el becerisi ile evde de yapabileceğinizi unutmayın. Bu yazımızda sizler için hem en güzel kitap ayracı modellerini hem de kitap ayracı yapımını sunuyoruz.

Mutlaka incele:  Beşiktaşlı Sevgiliye Hediye Fikirleri

1Sevgili için hediyelik kitap ayracı

Sevgilinize veya eşinize, üzerinde fotoğraflarınızın yer aldığı bu harika kitap ayracından hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımların yapıldığı yerlerden yaptırabileceğiniz bu kitap ayracı, eminiz ki sevdiğiniz kişinin oldukça hoşuna gidecektir.

3Doğum günü hediyesi olarak kitap ayracı

Hediyelik kitap ayracı modelleri doğum günü hediyesi olarak da yaptırılabilir. Doğum günü hediyesinin yanı sıra yılbaşı, yeni yıl hediyesi olarak da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak ona özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

4Okul hediyesi olarak kitap ayracı

Hediyelik kitap ayracı modelleri arasında okula yeni başlayan çocuklara yönelik tasarımlar da yer alıyor. Siz de okula başlayacak olan oğlunuz, kızınız veya başka bir yakınınız için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Üzerine, hediye edeceğiniz kişinin ismini ve fotoğrafını da bastırabilirsiniz. Böylelikle hediye, ona özel bir hediyeye dönüşecektir.

Mutlaka incele:  Karne Hediyesi Ne Olabilir?

5Bekarlığa veda partisi için hediyelik 

Kitap ayracı, bekarlığa veda partisinde konukları için hediyelik arayışında olanların da imdadına yetişiyor. Özel tasarımlarla konuklarınız için bu tarz bir kitap ayracı hazırlayabilirsiniz.

6Baby shower partisi için hediyelikler

Tıpkı bekarlığa veda partisi gibi baby shower partisi için de hediyelik kitap ayracı hazırlayabilirsiniz. Konuklarınıza, bu özel günü anımsatan kalıcı bir hediye sunmuş olacaksınız.

7Örnek kitap ayracı yapılışı

Sunduğumuz bu örnekte babalar günü için hazırlanan örnek kitap ayracı modellerini görebilirsiniz. Siz de buna benzer şekilde, yaratıcılığınızı kullanarak harika hediyelikler hazırlayabilirsiniz.

El Yapımı Hediye Örnekleri

Sevdikleriniz için hazırlayabileceğiniz başka el yapımı hediyeler de var. En Güzel El Yapımı Hediyeler ve Birbirinden Güzel Tasarımları linkinden ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!