Isparta Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

413

Isparta’da düğün yapacak çiftler arasındaysanız ve düğün salonu seçiminizi hala yapmadıysanız sizin için hazırladığımız Isparta düğün salonları listesi karar vermenize yardımcı olacaktır.

Isparta Düğün Salonları Önerileri

Isparta’da düğün yapacaksanız ve düğün salonu arayışına başladıysanız doğru yerdesiniz. Size özel hazırladığımız Isparta düğün salonları listemizden hayalinizdeki düğün salonunu bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Antalya Nişan Fotoğrafçısı Fiyatları

1Aysan Düğün ve Konferans Salonu

Aysan Düğün ve Konferans Salonu, fazla misafiri olacak çiftler için uygun bir mekan olabilir. Salonun 1000 kişilik kapasitesi var. Mekanda çift salon var. Dilediğiniz salonu tercih edebilirsiniz. Ücretsiz otopark, internet, kafetarya, bebek bakım odası gibi özelliklere de sahip.

Adres: Sermet Mahallesi 2018 Sokak (Demir Köprü) – Isparta

Telefon: 0 246 218 80 24

2Halı Sarayı Isparta Düğün Salonları

Halı Sarayı Düğün Salonu’nun kapasitesi 500 kişilik. Arabasıyla gelen misafirler için alt katında ücretsiz bir otopark var. Isparta’nın merkezinde yer alıyor. Ulaşım oldukça kolay. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu yapılabiliyor. Projeksiyon, ışıklandırma, ses sistemi ve havalandırma gibi özellikleri var.

Mutlaka incele:  Antalya Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

Adres: 6 mart Atatürk cad. Belediye Kültür Merkezi Kat:1 Isparta- Merkez

Telefon:  0 (246) 2236582

3Park Suare

Park Suare, kır düğünü yapmak isteyenler için uygun bir mekan. Yazlık bahçesinin 700, kışlık bahçesinin ise 300 kişilik kapasitesi var. Manzaralı, ormanlık alanın içinde sakin ve huzurlu bir yer. Mekanda aynı anda sadece 1 düğün yapılıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti veriliyor. Otoparkı ise 200’den fazla araca hizmet verebiliyor.

Adres: Halıkent Mah. Ayazmana Mesireliği ISPARTA

Telefon: 0 246 242 59 49

4İsperlos Yaşam Parkı

İsperlos Yaşam Parkı 2012 yılından beri hizmet veriyor. Burada kır düğünü, kır nikahı ya da havuz başı düğünü yapabilirsiniz. Profesyonel aşçıları ile yemekli düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Düğününüze renk katacak orkestra, animasyon ve tonemaister  ile eğlenceli bir düğün yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Antalya Drone Kiralama Fiyatları

Adres: Gök çay Mesireliği, Huzurevi Karşısı – Merkez / Isparta

Telefon: 05069163470

Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları

Eğer evlenecekseniz ve evinizin eşyalarını uygun fiyata almak istiyorsanız her şey dahil düğün paketlerine mutlaka göz atmalısınız. Her şey dahil düğün paketlerinde eviniz için önemli olan bütün eşyaları bulabilirsiniz. Bu paketlerin içeriği ve fiyatları hakkında bilgi almak için Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!