İstanbul Doğum Odası Süsleme Paket Fiyatları

En güzel doğum hastane odası süsleme fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2998

Doğum odası, doğumdan sonra hastaneye gelen misafirleri hoş karşılamak ve bebeğe de güzel bir şekilde “Hoşgeldin” demek için süslenir. İstanbul’da bir hastanede doğum yapacaksanız İstanbul doğum odası süsleme paket fiyatları hakkında bilgi alarak, doğum odanızı süsletmek için bir şirketle çalışabilirsiniz.

İstanbul Doğum Odası Süsleme Paket Fiyatları

İstanbul doğum odası süsleme paket fiyatları elbette her şirkette aynı olmayacaktır. Doğum odanızı süsletmek için bir şirketle görüşerek net fiyat öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hastane Beşiği Süsleme Malzemeleri, Hamile Beşiği Nasıl Süslenir?

1Doğum Odası Süsleme Fiyatları

Doğum odanızı elbette kendiniz süsleyebilirsiniz ama onca telaşın içinde bir de doğum odanızı süslemeye fırsat bulamayabilirsiniz. İstanbul’da doğum odanızı süsleyebilecek pek çok organizasyon şirketi var. Bu organizasyon şirketlerinden dilediğinizle görüşerek fiyat alabilir ve odanızı süslemeleri için istediğiniz şirketle çalışabilirsiniz. Oda süsleme fiyatları genellikle 750-800 TL’den başlıyor.

2Doğum Odası Süsleme Paketleri

Doğum odanızı süslemek için bir şirketle çalışabilirsiniz ama eğer bütçeniz bunun için yeterli gelmiyorsa süsleme paketi satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Süsleme paketi bir kere kullanılacağı için kiralamak daha mantıklı olacak. Süsleme paketi kiraladığınızda bütün kurulumu da sizin yapmanız gerekecek. Süsleme paketi kiralama fiyatları ise ortalama 150 TL’den başlıyor.

Mutlaka incele:  Doğum Odası Süsleme İçin En Güzel Modelleri

3Doğum Odası Süsleri Fiyatları

Doğum odası süsleme fiyatı hakkında bilgi aldıktan sonra eğer bu fiyat size pahalı geldiyse odanızı kendiniz de süsleyebilirsiniz. Doğum odası süsleme paketi kiralamak ya da satın almak da bir seçenek. Bu paketler oldukça kapsamlı oluyor. Eğer siz paketteki her şeyi kullanmayacaksanız, kullanmayacağınız şeylere ücret ödemenin anlamı yok. Sadece kullanacağınız süsleri satın alarak doğum odanızı çok daha uygun fiyata süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Etamin Doğum Panosu Modelleri

4Doğum Odası Süslenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğum odası süslerken, odanın çok karışık görünmediğinden emin olmalısınız. Aradığınız şeyleri kolayca bulabilmeniz için eşyalarınıza bir yer belirleyin. Fazla süsleme yapmak göz yorucu olacağı için abartıya kaçmadan, sade ve şık bir süsleme yapmaya çalışın. İnsanların takılıp düşebileceği yerlere süs koymaktan kaçının.

Doğum Odası Süsleme Bebek Ürünleri Listesi

Doğum odanızı süslemek istiyorsanız ve kendinize bir liste yapacaksanız sizin için hazırladığımız Doğum Odası Süsleme Bebek Ürünleri Listesi isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!