En İyi İstanbul Düğün Orkestraları

En iyi İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

959

Düğününüze katılan davetlilerinizi etkilemek istiyorsanız duygularınızı yansıtan düğün müzikleri seçmelisiniz. Seçeceğiniz düğün müzikleri ile rüya gibi bir düğün yaşamanız mümkün. Öncelikle düğünde dj mi orkestra mı kararını verdikten sonra hem sizin hem de misafirlerinizin keyif alacağı bir ortam yaratmak istiyorsanız en iyi İstanbul düğün orkestraları için önerilerimize göz atabilirsiniz.

En İyi İstanbul Düğün Orkestraları Listesi

Düğün atmosferini belirleyen en önemli unsurlardan biri olan müzik seçimi oldukça zorlayıcı olabilir. Birden fazla tarza hitap eden düğün orkestralarını seçtiğiniz takdirde düğüne katılan herkesi memnun edebilirsiniz. Düğününüz İstanbul’da gerçekleşecek ise İstanbul Düğün Orkestraları için önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. Unutmadan! Sıralamamız herhangi bir yönlendirme içermemektedir, değerlendirme aşamasında listemizdeki tüm düğün orkestralarını inceledikten sonra karar vermenizi öneririz.

1İstanbul Performans Orkestrası

İstanbul düğün orkestraları için Istanbul Performans Orkestrası

Tamamı konservatuar eğitimli birçok sanatçıdan oluşan İstanbul Performans Orkestrası, 2011 yılında kurulmuştur. Karşılama müziği, lansman müziği ve düğün müzik organizasyonlarında özel günleri, müzikle birleştirmektedirler. Düğün orkestrası fiyatları ortalama 4000 TL’nin üzerinde değişmektedir.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Açık Hava Düğün Mekanları

İstanbul Performans Orkestrası İletişim: 0 533 465 27 00

2Marmara Orkestrası

İstanbul düğün orkestraları için Marmara Orkestrası

Düğün, davet ve diğer birçok özel günde başarılı performanslar sergileyen Marmara orkestrası, 70’ler ve 80’lerden günümüzde birçok farklı melodide, profesyonel müzisyenleriyle, her türlü kitleye uyan performanslar sergileyebilmektedirler. Orkestra kiralama fiyatları genellikle hizmet süresine, lokasyonuna göre değişmekle birlikte ortalama 4.000 TL’nin üzerinde bütçe ayırmanız gerekebilir.

Marmara Orkestrası İletişim: 0 532 443 4620

3Cellosonics

İstanbul düğün orkestraları için Cellosonics

Lansman, özel davet, açılış gibi organizasyonlarda etkinliğin ihtiyacına göre şekillenebilen konseptler suna Cellosonics, alışılagelmiş kokteyl veya karşılama müziklerine farklı ve dikkat çekici bir alternatif sunan tek kişilik bir projedir. Düğün töreninizde birbirinden ünlü Jazz, Klasik ve Rock müzikleri eşliğinde misafirlerinize keyifli anlar yaşatmak istiyorsanız Cellosonics’i tercih edebilirsiniz.

4HighLife Düğün Orkestrası

İstanbul düğün orkestraları için HighLife Müzik

HighLife düğün orkestrası, kaliteli müzik ve eğlencenin bir arada bulunduğu farklı dildeki şarkıları içeren geniş bir repertuara sahiptir. Soprano, Mezzo Soprano, Tenor gibi değişik sesleri içinde barındıran çok sesli yapısı ve grup müzisyenlerinin enstrümanlarındaki hakimiyeti ile profesyonellik ve kalite arayanların tercihi olan orkestra, ayrıca profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, sahne sistemleri ve DJ hizmeti de sunmaktadır.

Mutlaka incele:  Gebze Düğün Salonları Listesi

High Life Düğün Orkestrası İletişim: 0 212 219 02 89

5İstanbul Girls Orchestra

Türkiye’nin ilk kadın orkestrası olan ve 8 bayan müzisyenden oluşan İstanbul Girls Orchestra, Shakira, Micheal Jackson, Sting gibi ünlü sanatçıların eserlerinin yanı sıra Türk  “Boşvermişim Dünyaya”, “Olmaz Olsun” ve “Gülbahar” gibi Türk müziğinin önemli şarkılarını da seslendirmektedir.

İstanbul Girls Orchestra İletişim: 0533 242 98 26

6Organize Sesler

Düğün, davet ve eğlence gecelerinde birbirinden renkli ve farklı müzik grupları ile eğlenceli anlar sunan Organize Sesler Müzik Organizasyon, her bütçeye uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Organize Sesler İletişim: 0 212 560 78 33

7Purple Hand Band

Günümüz popüler yerli ve yabancı parçalarına kendi tarzları ile yorumlayan Purple Hand Band, düğün töreninde modern ve dinamik müzikleri tercih edenleri mutlu edecektir.

Purple Hand Band İletişim: 0 (507) 6556538

8Güneş Özgeç

Sahnesi, dansları ve sahne performansı ile tüm davetlilerinizi büyülemek istiyorsanız geniş repertuarı ile dikkat çeken Güneş Özgeç ile iletişime geçerek davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

9Orkestra Pera

Enerjik kadrosu ile ön plana çıkan Orkestra Pera, dinamik bir düğün hayal edenlerin tercihi olabilir. Ayrıca organizasyonlara ses, ışık ,dj, orkestra, Balkan Bandosu, Duo, Trio, Quartet ve Dans şovları hizmetleri de sunan veren Orkestra Pera, kaliteli bir eğlence anlayışını benimsemiştir.

Mutlaka incele:  Maltepe Düğün Salonları Listesi

Orkestra Pera İletişim: 0 216 417 11 27

10Nihan Akın Orkestrası İstanbul Düğün Orkestraları

İstanbul düğün orkestraları için Nihan Akın Orkestrası

Türkçe, İngilizce şarkıların yanı sıra Rumca şarkıları,Türk sanat müziği eserlerini ve düğünlerin vazgeçilmezi halay ve oyun havalarını da repertuarına katan Nihan Akın orkestrası ile düğünüzde renkli anlara şahit olabilirsiniz.

Nihan Akın Organizasyon İletişim: 0 554 498 42 33

11Fonza Müzik

Düğününüzün türüne göre belirlediği repertuarıyla profesyonel bir müzik hizmeti sunan Fonza Müzik,  organizasyonun büyüklüğüne ve bütçenize göre değiştirilerek size uygun çözümler sunar. İsteğiniz üzerine İstanbul düğün orkestraları hizmetlerine  ek olarak dj hizmeti de sağladığını unutmamak lazım.

Fonza Müzik İletişim: 0216 316 16 77

12Arya Müzik Organizasyon

İstanbul düğün orkestraları için Arya Müzik

Size her detayı düşünülmüş bir düğün paketi sağlayan Arya Müzik Organizasyon, canlı müzik İstanbul düğün orkestraları ile samimi ve eğlenceli anlar sunmaktadır. Güncel oyun havalarından, pop-disco müziklerine kadar farklı şarkılar sunan orkestra ile misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz.

Arya Müzik Organizasyon İletişim: 0 (544) 882 85 38

Düğün Orkestrası Seçimi

Düğün orkestra kiralama seçenekleri arasında ayrıca Lounge Event Düğün Orkestrası grubunu da seçebilirsiniz. İstanbul düğün orkestraları önerilerimizi inceledikten sonra düğününüzün tarzı düğün orkestranızı belirleyen en önemli etkendir. Bu nedenle önceliğiniz nasıl bir düğün istediğinize karar vermek olacaktır. Kır düğünü ya da salon düğünü için tercih edeceğiniz müzik tarzları farklı olacaktır. Düğün orkestrası seçimi nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız sitemize göz atabilirsiniz.

3 Yorumlar

    • Değerli ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizler için üretmeye ve daha çok ilham vermeye devam edeceğiz. İlham alıyor olmanıza çok sevindik, dilerseniz etkinliğiniz için gigbi.com’dan dilediğiniz profesyonele ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!