İstanbul Nişan Mekanları

En iyi İstanbul nişan organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

971

Nişanını evde yapmak istemeyen ve sevdiği herkesi yanında görmek isteyenler nişana uygun bir düğün salonunda güzel bir nişan töreni yapabilirler. Nişana katılacak kişi sayısı düğün kadar fazla olmayacağı için çok büyük bir salon tutmak gerekmez. İstanbul’da nişan yapacaksanız İstanbul nişan mekanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

En İyi İstanbul Nişan Mekanları

İstanbul nişan mekanları hakkında bilgi alarak nişanınızı yapabileceğiniz yerleri inceleyebilir ve biraz fikir edinebilirsiniz. Nişan törenleri, düğün kadar kalabalık olmaz. Eğer çok kalabalık bir aileniz ve çevreniz yoksa 500-600 kişilik salonlar sizin için idealdir.

Mutlaka incele:  Küçükçekmece Düğün Salonları

1Şenzade Düğün & Davet Salonları

Şenzade Düğün & Davet Salonları, Avcılar’da yer alıyor. Salonun kapasitesi 500 kişilik. Nişan için oldukça uygun bir kapasitesi var. Salonun süslemeleri ve dizaynı sade ancak tavanındaki ışıklandırmalar salonu daha gösterişli bir hale getiriyor. Şenzade Düğün & Davet Salonları uygun fiyata organizasyon yapma imkanı da sunuyor.

Adres: Yeşilkent Mahallesi Balcıbük Caddesi 3. Sokak No:2/A Avcılar – İSTANBUL

Mutlaka incele:  İstanbul Gelinlik Moda Evleri

Telefon: 0537 347 41 59

2Mehmet Restaurant

Mehmet Restaurant, 1970 yılında açılmış. Sarıyer’de yer alıyor. Mekanın oldukça güzel bir manzarası var. Mekanda nişan, düğün, sünnet gibi etkinlikler yapılıyor. Yemekli bir nişan yapmak istiyorsanız 500, yemeksiz bir nişan tercih ediyorsanız 700 kişilik bir kapasitesi bulunuyor.

Adres: Sarıyer Kilyos Yolu No:103 Mehmet Restaurant

Telefon: 0212 242 31 19

3Diyar Restaurant

Diyar Restaurant, Sarıyer’de yer alıyor. Sarıyer merkeze 1,5 kilometre uzaklıkta, toplu taşıma işe ulaşım da oldukça kolay. Mekanın 400 kişilik kapasitesi var. Boğaz manzaralı, şık bir yer. Nişan için uygun bir mekan arıyorsanız Diyar Restaurant’a mutlaka bakmalısınız.

Mutlaka incele:  Bakırköy Düğün Salonları Listesi

Adres: Maden Mh. Boğaziçi Cd. no:29 Sarıyer / İstanbul

Telefon: (0)212 242 31 61

4Zigana Düğün Salonu

Zigana Düğün Salonu, yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için oldukça uygun bir mekan. 600 ve 1000 kişilik kapasitesi var. Zigana Düğün Salonu, İstanbul’da Ümraniye’de bulunuyor. Nişan, düğün, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılıyor. Eğer isterseniz ücretsiz olarak süreç danışmanlığı da veriyorlar.

Adres: Atakent Mah. Reşitpaşa Cad. No: 75/B Ümraniye / İstanbul

Telefon: 0216 335 73 68

2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi

Nişanınızda dans ederken kullanacağınız dans müzğine henüz karar veremediyseniz ve farklı alternatiflere ihtiyacınız varsa 2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!