İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

En güzel düğün fotoğrafları örnekleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

454

İnsanların en mutlu günlerinden biri düğünler. İnsanlar bu anları en güzel şekilde hatırlamak ister. Bu mutlu gününüzü gelecek yıllarda güzel bir şekilde hatırlayabilmenize yarayan en önemli şeylerden birisi kaliteli çekilmiş düğün fotoğraflarıdır. İzmir civarında oturanlar için İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları konusunu sizin için araştırdık. İzmir’de en iyi düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, aşağıdaki linkten ücretsiz 3 fiyat teklifi alabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçılarından Ücretsiz Teklif Almak İçin Tıkla

Mutlaka incele:  İzmir Kış Düğün Mekanları Listesi

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir bölgesinde düğün yapmayı düşünenlerin salon, kıyafet gibi hazırlık telaşlarının yanında bir de düğün fotoğraflarının çekim telaşları yaşanır. Az önce dediğimiz gibi nede olsa en mutlu gün. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları istediğiniz çekim şekline ve fotoğrafların sunuş şekline göre değişiklik gösteriyor.

1Dış çekim fotoğraf fiyatları İzmir

Artık günümüzde fotoğrafçıya git fotoğraf çektir devri kapanmak üzere. Genelde dış mekanlarda ve şehrin özel noktalarında çekimler yapılıyor. Çekilen fotoğraflar katalog şeklinde size sunuluyor. Yaklaşık 15–20 arası fotoğraf alıyorsunuz. Böyle bir çekim fiyatlandırması 1000 TL den başlayıp yaklaşık 3.000 TL civarlarına kadar çıkabiliyor.

Mutlaka incele:  İzmir Kiralık Gelinlik Fiyatları

2Albüm ve mekan isteğinize göre fiyatlar

Belirttiğimiz İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları sizin tercihlerinize göre değişiyor istediğiniz albüm sayısı, görüntülerin dijital ortama aktarılması ve ham hallerinin size teslim edilmesi gibi etmenler fiyatı etkiliyor. Bu taleplerinize göre fiyat başlangıcı 1500 TL civarlarına yükseliyor.

3Tüm düğün hazırlıklarını istiyorsanız

Bazı insanlar hala eskiden olduğu gibi düğünü baştan sonra fotoğraflanmasını isteyebiliyor, buna kuafördeki hazırlıklar bile dahil. Şayet hazırlıkların başlangıcından itibaren düğün hazırlıklarını da fotoğraflatmak istiyorsanız diğer İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları diğer masraflarına ek olarak 250 ila 750 TL arası bir fark ödemek durumunda kalıyorsunuz. İzmir düğün fotoğrafçısı tavsiye seçenekleri ile daha ucuza da bütçeleyebilirsiniz.

4Video çekimleri de istiyorsunuz

Video çekimi genelde tüm düğünlerde yapılan bir işlem. Fotoğraf çekimi yanında video çekimi de eklediğinizde en az 750 TL gibi bir fark ödemeniz gerekiyor. Bu fark ile İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları dış mekan düğün çekimi süresine bağlı olarak yaklaşık 3000 TL civarlarına kadar çıkabiliyor.

Mutlaka incele:  Aydın Düğün Salonları Listesi

Ortalama dış mekan çekim fiyatları

Tüm bunları birleştirdiğimizde tüm hizmetleri aldığınızda çekimler için başlangıç fiyatı en az 2250 TL gibi oluyor. Bu konuda aslında bir üst sınır olamamakla birlikte gördüğümüz en yüksek fiyat 15.000 TL oldu. Bu fiyata albümler, deniz ve ada çekimleri, video klip hazırlanması da dahil. İstediğiniz seçeneklere göre fiyatlar değişmekle birlikte İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları bu miktarlar arasında değişiyor. Dilerseniz, İzmir Düğün Fotoğrafı Mekanları İçin Harika Öneriler başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

izmir düğün fotoğrafçısı fiyatları izmir düğün fotoğrafçısı fiyatları

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!