İzmir Düğün Organizasyon Fiyatları

349

Düğününüzü güzel şehirlerimizden biri olan İzmir’de yapmayı planlıyorsanız, İzmir düğün organizasyon fiyatları ile ilgili de araştırma yapmaya başlamışsınız demektir. Yazımızda bulunan ipuçlarıyla kararınızı hemen verebilirsiniz.

Rüya Gibi Bir Düğün İçin En Özel Fiyatlar

İzmir’de gerçekleşecek bir düğün, bu güzel şehrin atmosferi ile çok daha keyifli geçecektir. Düğününüze ait detaylar ve organizasyona ait tüm fikirler için birkaç ay önce hazırlığa başlamalı, en uygun fiyatları bulmalısınız.

Mutlaka incele:  En İyi İzmir Bekarlığa Veda Mekanları Listesi

1Kişi sayısı ve oturma düzeni

Düğününüz için en önemli detayların başında kişi sayınız gelir. Düğünler genel olarak kişi başı bedel üzerinden fiyatlandırıldığı için örneğin açık havada yapacağınız bir düğün için kişi başı €30-€40’yu gözden çıkarmanız gerekir. Bu fiyata yemek, kokteyl, pasta gibi tüm detaylar dahildir. Ek olarak yapmak istediğiniz tüm etkinlikler için fiyata bir miktar daha eklemeniz gerekir. Aynı şekilde oturma düzeni de masadaki kişi sayısına göre belirleneceği için öncelikli olarak davetlilerinize karar vermeniz gerekir.

Mutlaka incele:  İzmir Profesyonel Müzik Grupları Kiralama Fiyatları

2Mekâna göre karar verin

Düğün organizasyonunda diğer bir önemli detay düğününüzü yapacağınız mekândır. Düğün mekânı açık havada bir kır düğünü veya bir otelin balo salonu olabilir. Açık havada yapacağınız düğünün atmosferi elbette kapalı salona göre daha farklı olacaktır. Fakat balo salonlarının da havanın yağış riskine karşı önemli bir avantaj olduğunu söylemeden geçmeyelim. Açık havada bir kır düğünü organizasyonunda İzmir düğün organizasyon fiyatları kişi başı 150 TL civarında bir bedel ödemeniz gerekirken, bir otelde organize edeceğiniz düğününüz için geniş bir yelpazede sunulan fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Organizasyon Şirketleri

3Havuz başı bir düğün düşünüyorsanız

Düğünler genel olarak keyifli atmosfere sahip mekânlarda yapılır. Bir yaz gecesi havuz başında yapılan düğünün ise keyfine doyum olmaz. Çekilen fotoğraflarda dahi farklı duran bu havuz başı düğünleri, hem ev sahiplerini, hem de davetlileri memnun eder. Kişi başı 150 TL ila 200 TL aralığında bir fiyat ödeyeceğiniz bu düğün organizasyonu için İzmir de birçok farklı seçeneğe sahip.

İzmir Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğününüzü her nerede yapacak olursanız olun, seçtiğiniz mekân mutlaka keyfinize keyif katacaktır. İçinize sinen bir organizasyon daha çok sizi mutlu edecek bir şey düşünemeyeceğinize emin olabilirsiniz. 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!