İzmir Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

474

Fasıl ekibi kiralama özel günleriniz ve davetleriniz için misafirlerinize hoşça vakit geçirtmek istediğiniz zamanlarda başvurabileceğiniz bir aktivite. İzmir fasıl ekibi kiralama fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı takip etmelisiniz.

İzmir Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

İzmir bölgesi için yaptığımız fiyat araştırmasında çok net rakamlara ulaşamasak da izlenim edinebileceğimiz fiyat aralıkları ile karşılaştık. İzmir fasıl ekibi kiralama fiyatları konulu yazımızda bu fiyat aralıklarını ve kiralama avantajlarını anlatalım istedik.

Mutlaka incele:  İzmir Baskılı Balon Fiyatları

1Fiyat aralıkları hakkında

Yaptığımız çalışmada o kadar çok çeşitli fiyat aralıkları gördük ki bu nedenle aslında net bir aralık çıkartmak mümkün olmadı ancak fikir edinmeniz açısından ulaştığımız taban ve tavan fiyatları sizlerle paylaşabiliriz.

2Görülen en düşük fiyat

Fasıl ekibi kiralama hizmetinde bizim rastladığımız en düşük fiyat standart bir ekip için 300 TL civarlarından başlamakta idi. Tabi belki daha düşük fiyat verebilecek ekipler çıkabilecektir ancak bize denk gelmemiş olabilir.

Mutlaka incele:  Evlilik Yıldönümü Mekanları İzmir Önerileri

3Tavsiye edebileceğimiz en üst fiyat

Bize verilen fiyatlar içerisinde İzmir fasıl ekibi kiralama fiyatları 3000 TL civarına kadar rakamlar gördüğümüzü söyleyebiliriz. Fakat ortalama bir ekip için verilecek en iyi rakamın 1500 TL lerde kalması gayet olağan bir durum.

4Fiyatlar yanıltıcı olmasın

İzmir fasıl ekibi kiralama fiyatları için almış olduğumuz fiyatlar sizi yanıltmasın. İstemiş olduğunuz özelliklere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu fiyatlar ortalama bir fasıl ekibi için alınmış fiyatlar. Örneğin kişi sayısı, çalınacak süre, etkinliğin yeri hep fiyatlar için farklı sonuçlar oluşturuyor.

Mutlaka incele:  İzmir Uçan Balon Fiyatları

5Hangi organizasyonlarda fasıl ekibi kiralanabilir?

Fasıl ekibi evde yapılacak eğlence etkinliklerinde, konserlerde, açılışlarda ve özel programlarda kiralanabilmektedir. Bazı düğünlerde ekstra olarak fasıl ekibi kiralayabilirsiniz.

6Fasıl ekibinde solist bulunuyor mu?

Fasıl ekipleri takım halinde çalışmaktalar. Çoğunlukla kendileri çalıp kendileri söyleyen ekiplerdir. Bazılarında bir veya daha fazla solist bulunabilmektedir.

7Ne tür müzikleri çalıyorlar?

Fasıl ekibinin eskiden beri çaldıkları müzikler aslında Türk Sanat Müziği ağırlıklı iken günümüzde oyun havası dahil tüm eğlence müziklerini icra edebilecek ekipler çoğunluktadır.

Fasıl ekibi kiralarken dikkat edilecekler

Fasıl ekibini hangi mekan için kiralıyorsanız buna göre bir ekip seçmelisiniz. Düğün için kiralanacak ekip ile eve çağıracağınız ekip farklı olmalıdır. Verdiğimiz İzmir fasıl ekibi kiralama fiyatları hakkındaki bilgilerden yararlanarak iyi bir ekip kiralayabilirsiniz. Dilerseniz, İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!