İzmir Hamile Fotoğrafçısı Fiyatları

En iyi hamile fotoğraf çekimi örnekleri için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz!

741

Anılarınızı taze tutmak için fotoğraf güzel bir araç. Günümüzde fotoğraf çekimi çok basite indirgenmiş olsa da profesyonel fotoğrafçılık hala gündemini korumaktadır. Profesyonel fotoğrafçılık konularından birisi de hamile fotoğrafçılığıdır. Bu konumuzda özellikle İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi verelim dedik.

İzmir Hamile Fotoğrafçısı Fiyatları

Hamile fotoğrafçılığı da bazı fotoğrafçılık türleri gibi özel fotoğrafçılık türlerinden birisi. Özellikle hamile bayanların hamileliklerinin aşama aşama fotoğraflanması isteğiyle doğmuş bir fotoğrafçılık terimi. Aslında bazı aileler için hamilelik fotoğraflarına ek olarak doğum ve sonrası fotoğrafları da konuya dahil edilebiliyor. Fiyatları etkileyen faktörler de bu ve buna benzer konular. Şimdi de İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları detaylandıralım.

Mutlaka incele:  Lohusa Şerbeti Nasıl Yapılır? Lohusa Şerbeti Tarifi

1En ekonomik fiyatlar

İşi ucuza getirmenin yolu tabiî ki fotoğrafları kendinizin çekmesi. Hele günümüzdeki dijital makinelerle artık çok kolay. Ancak iş makineyle bitmiyor, kompozisyon ve bakış açısı burada profesyonel yardım ihtiyacını hissettiriyor. Bu nedenle iyi bir iş çıkartmak istiyorsanız İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları için yaklaşık 1000 TL gibi bir rakamı gözden çıkartmanız gerekiyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Bebek Hastane Çıkışı Setleri

2Fiyatlara neler dahil

Ekonomik pakette hamilelik sürecinden bazı kareler ve bu fotoğraflardan hazırlanmış bir albüm yer alıyor. Baskıya hazır fotoğraflarınız da bir DVD veya dijital veri aygıtlarından biriyle size teslim ediliyor.

3Farklı bir bakış, dış çekimler

Fotoğraflarınıza farklı bir boyut katmak için dış çekimlerden yararlanılıyor. Bu çekimlerin evinizin bahçesinde olması daha ekonomik iken, farklı manzara tercihlerinizle fiyat bir miktar artıyor. Böyle özel istekleriniz İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları üzerinden 500 ila 1500 TL arasında fiyat farkına neden oluyor. Deyeceğini düşündüğünüz ve anılarımda mutlaka yer alsın dediğiniz çekimler için bu ücretler normal bile sayılabilir.

Mutlaka incele:  Doğum Egzersizleri Nasıl Yapılır? Hamilelikte Spor Hareketleri

4Doğum çekimleri isterseniz

Hamilelik fotoğraflarına ek olarak doğum fotoğraflarını hatta doğum sonrası fotoğraflarını da albümünüze ekletebilirsiniz. Bazı aileler bu konuyu dahil etmeyip sadece hamilelik fotoğrafları ile albümlerini tamamlıyorlar. Doğumun yapıldığı yer ve fotoğrafların sayısına göre İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları seçeneklerine 250 – 500 TL bir fark eklenebiliyor fiyatlara.

En Özel Özel anlar

Özel anlarınız bir daha aynı zamana dönemeyeceğiniz anlarınızdır ve kaçırmamak için bu anları ölümsüzleştirmek isteriz. Zaman akıp geçiyor geriye dönüp bakmak isteyeceğimiz anılarımız için en güzel araç fotoğraflar. İzmir hamile fotoğrafçısı fiyatları hakkında elimizden geldiğince sizi bilgilendirmeye çalıştık. Dilerseniz, Yaratıcı Hamile Fotoğraf Çekimi Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

izmir-hamile-fotografcisi-fiyatlari-3 izmir-hamile-fotografcisi-fiyatlari-5 izmir hamile fotoğrafçısı fiyatları

izmir-hamile-fotoragcisi-fiyatlari-15 izmir-hamile-fotoragcisi-fiyatlari-14 izmir-hamile-fotoragcisi-fiyatlari-13 izmir-hamile-fotoragcisi-fiyatlari-12 izmir-hamile-fotoragcisi-fiyatlari-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!