İzmir Kokteyl Organizasyon Firmaları

415

Yeni bir iş yeri açılışında, bir sergide, düğün ya da nikah öncesinde kokteyl ikramı yapmak hoş olabilir. Eğer etkinlikleriniz için kokteyl organizasyonu yaptırmak istiyorsanız İzmir kokteyl organizasyon firmaları hakkında bilgi almalısınız.

İzmir Kokteyl Organizasyon Firmaları

İzmir kokteyl organizasyon firmaları, vereceğiniz kokteyli organize etmek ve en önemlisi kokteylde ikram edeceğiniz yiyecekleri ve içecekleri hazırlama konusunda size destek vereceklerdir. Seçeceğiniz firmayla ayrıntı olarak görüşüp istediğiniz tarzda bir kokteyl hazırlatabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bornova Güzellik Merkezleri Listesi

1Flex Catering

Flex Catering, çeşitli organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan kokteyl hizmetini sunuyor. Açılış kokteyl organizasyonunuzla ilgili de gerekli hazırlığı yapıyorlar. Eğer protokol misafirler için özel bir kokteyl menüsü hazırlatmak istiyorsanız yine Flex Catering’den destek alabilirsiniz.

Adres: 1392 Sok. No.5 D.Z1 / Akay Apt. Alsancak – İZMİR

Telefon: 0 232 482 34 62

2Yeşil Catering

Yeşil Catering, bütün kokteyl organizasyonlarınız için titizlikle hazırlanmış kokteyl menüleri hazırlıyorlar. Zevkinize uygun olarak mekan düzenlemesi, süsleme ve giydirme alternatiflerini de sunuyorlar. Kutlama menüleri, açık büfe öğle yemeği menüsü, cafe break menü, kokteyl menü, lunch box sandviç menü ve lunch box yemek menüden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir'de Gezilecek Yerler İçin Harika Öneriler

Adres: 495 sokak No:27 Çamdibi İzmir

Telefon: 0232 462 54 54

3Ceylan Organizasyon

Ceylan Organizasyon, İzmir kokteyl organizasyon firmaları arasında. İstediğiniz her türde kokteyl hizmeti alabilirsiniz. Düğün, nikah, piknik, şirket organizasyonları, açılış organizasyonu gibi farklı organizasyonlar için kokteyl organizasyonu yaptırabilirsiniz.

Adres: Mansuroğlu Mah. Dumlupınar Cad. no:27 / 1-B Bornova / İZMİR

Telefon: 0(544) 544 08 03

4Erbil Organizasyon

Erbil Organizasyon Manisa, İzmir ve çevre il-ilçelere hizmet veriyor. Kokteyl ekipmanları, süslemeler, yiyecek-içecek servisi konusunda da destek alabilirsiniz. Kokteyl menüsü için birkaç seçenek var. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçebilir ya da kendi zevkinize göre kendi kokteyl menünüzü şekillendirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

Adres: 460 sk. no:6 Bornova / İZMİR

Telefon: (0542) 5 444 842

İzmir Piyanist Kiralama Fiyatları

İzmir’de yapacağınız kokteyl organizasyonları için bir müzisyenle de çalışabilirsiniz. Kokteyl ile birlikte güzel bir müzik dinletisi çok hoş olacaktır. Piyanist, bu tarz organizasyonlar için uygun olabilir. İzmir’de piyanist kiralamayla ilgili ayrıntıları öğrenmek ve piyanist kiralama ücretlerini incelemek için İzmir Piyanist Kiralama Fiyatları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!