İzmir Yüz Boyama Kiralama Fiyatları

529

Yüz boyama etkinlikleri çocukların en sevdiği etkinliklerdir. Yüzlerine yapılan boyalarla farklı kahramanlara dönüşmek onları çok mutlu eder. Eğer bir etkinlik yapacaksanız, bu etkinliğe yüz boyama yapabilen palyaçolar davet ederek çocukların ilgisini toplayabilirsiniz. İzmir yüz boyama kiralama fiyatları için yazımızın devamını mutlaka okuyun..

İzmir Yüz Boyama Kiralama Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir yüz boyama kiralama fiyatları 1 kişi için 150 tl’den başlıyor. Yani yüz boyaması için 1 kişiden destek alacaksanız 150 tl’yi baştan gözden çıkartmalısınız ancak bu fiyat firmadan firmaya da değişebilir.

Mutlaka incele:  2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri

1Rüzgar Organizasyon

Rüzgar Organizasyon, etkinlikleriniz için yüz boyama yapabilen personellerini yönlendiriyor. Yüz boyama işlemi genellikle palyaçolar tarafından yapılıyor. Bu palyaçolar, yüz boyama konusunda deneyime sahip oluyorlar. Tamamen doğal, yıkandığında kolayca çıkabilecek boyalarla çocukların yüzleri boyanıyor.

2Yapıcı Organizasyon

Yüz boyama etkinlikleri sadece doğum günlerinde yapılmıyor. Avm açılışlarında, çeşitli kutlamalarda, 23 Nisan, yılbaşı gibi günlerde de yüz boyama etkinlikleri yapılıyor. Bu etkinlikler, çocukların hep favori etkinliklerinden biri oluyor. Çocuklar, etrafında yüzü boyanmış bir çocuk gördüğü zaman sabırsızlanıp kendi de bir an önce istediği boyamayı yaptırmak istiyor. Yapıcı Organizasyon, test edilmiş, alerji yapmayan boyalarla çocukları istedikleri boyamalara kavuşturuyor.

Mutlaka incele:  2 Yaş Doğum Günü Fikirleri, Konseptleri ve Temaları

3İzmir Organizasyon

İzmir Organizasyon’un diğer yüz boyama etkinliği yapan organizasyon şirketlerinden farkı, yurt dışından getirdiği bilgisayar destekli yüz boyama programı kullanıyor olması. Boya malzemesi olarak Aqua Color ya da Faber Castell’in yüz boyalarını kullanıyorlar. Bu boyalar kolay akmayan bir yapıya sahip, cilde zarar vermiyor, yıkayarak ya da ıslak mendille silerek çıkabiliyor.

Mutlaka incele:  Hello Kitty Yüz Boyama Örnekleri

4Erturgut Organizasyon

Erturgut Organizasyon’da çalışan her palyaço işe başlamadan önce bir eğitimden geçiyor. Bu eğitim sonunda da alanlarında bilgili hale geliyorlar. Yüz boyama konusunda aldıkları eğitimler sayesinde çocukların hayal dünyalarına inerek onların yüzüne hayal ettikleri şeyleri boyuyorlar. Eğer yüz boyamayla ilgili bir organizasyon yapmak istiyorsanız Erturgut Organizasyon’un deneyimli ekibiyle çalışabilirsiniz.

Yüz Boyama Şekilleri İçin Eğlenceli Öneriler

Yüz boyamak da, ortaya çıkan sonuçları görmek de çok eğlenceli oluyor. Yüz boyama şekilleri için gerçekten yaratıcı ve farklı fikirler var. Eğer yüz boyama yaptıracaksanız ve farklı stiller arıyorsanız Yüz Boyama Şekilleri İçin Eğlenceli Öneriler isimli yazımızı incelemeyi unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!