Kadıköy Abiye Mağazaları

İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

6853

İstanbul’da oturuyorsanız ve abiye satın almayı ya da kiralamayı düşünüyorsanız şanslı sayılırsınız çünkü Kadıköy gerçek bir abiye cennetidir. Kadıköy’de her tarzda ve her bütçeye uygun abiye bulabilirsiniz. Kadıköy abiye mağazaları hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumalısınız.

Kadıköy Abiye Mağazaları Listesi

Kadıköy abiye mağazaları her bütçeye ve her zevke hitap ediyor. Kadıköy’e metrobüsle ulaşım da çok kolay. Söğütlüçeşme’de indikten sonra 10 dakikalık bir yürüyüş yaparak mağazalara ulaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Eyüp Düğün Salonları Listesi

1Ömür Özer

Kadıköy’de 3 tane Ömür Özer mağazası var. Bunlardan ikisi Kadıköy abiyeciler çarşısı içerisinde. Diğeri ise Kuşdili caddesinde yer alıyor. 1990 yılından beri abiye elbise tasarımları yapan Ömür Özer, 2007 yılında kurduğu Aprel markası ile tasarımlarına devam ediyor. Her tarzda abiye elbise bulabileceğiniz mağazalarda birbirinden özel tasarımları inceleyebilirsiniz.

2Kadıköy Opera Pasajı Gül Abiye

Kadıköy Opera Pasajı içerisinde çok sayıda abiye mağazası var. Gül Abiye’de bu mağazalardan biri. Gül Abiye, Opera Pasajı’nın 2. katında yer alıyor. Ayrıca bu sezon Vanilla ismiyle bir mağaza daha açtılar. Gül Abiye, 2012 yılından beri hizmet veriyor. Akşam 19:00’a kadar mağazadan abiye elbiseleri inceleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Kına Organizasyon Şirketleri

3Fashion By Esn

Fashion By Esn mağazası da Opera Pasajı’nın içinde. Altlı üstlü 2 ayrı mağaza var ve iki mağazada da birbirinden farklı abiye çeşitleri var. Bütçenize uygun abiyeler arıyorsanız bu mağazalara bakabilirsiniz. Kabarık, kısa, uzun abiyeler, bindallılar Fashion By Esn mağazalarında satışa sunuluyor.

4Kadıköy Opera Pasajı Abiye Fiyatları

Kadıköy Opera Pasajı’nda her bütçeye uygun abiye bulabilirsiniz. Burada 150 TL’ye de 3000 TL’ye de abiye bulmanız mümkün. Bazı mağazalarda outlet abiye ürünleri de satılıyor. Özel tasarım ürünler biraz daha pahalı ancak çok fazla mağaza ve çok fazla abiye var. Eğer kendinize uygun bir abiye arıyorsanız Kadıköy Opera Pasajı’na mutlaka gitmelisiniz. Bu pasajdan zevkinize hitap eden bir abiye bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En İyi Avrupa Yakası Bekarlığa Veda Mekanları

Boydan Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye denince akla pek çok model geliyor. En çok tercih edilen abiyelerse uzun abiyeler oluyor. Özel günlerinizde giymek için uzun abiyelere bakabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız Boydan Elbise Modelleri ve Fiyatları isimli yazımızdan modelleri inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!