Kadıköy Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

En iyi parti organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

978

Parti hazırlıkları sırasında pek çok malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Sadece süsler değil partide kullanacağınız malzemeleri de önceden temin etmeniz gerekiyor. Bunun için parti malzemeleri Kadıköy alışveriş mekanlarına bakabilirsiniz. Burada partiniz için uygun pek çok ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Kadıköy Önerileri

Parti malzemeleri Kadıköy mağazalarından kolayca temin edilebilir. Kadıköy’de bulunan mekanları gezerek istediğiniz tarzda malzeme bulabilirsiniz. Fiyat incelemesini de mağazaları gezerek yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri

1Parti Dünyası

Parti Dünyası’nın İstanbul’un pek çok yerinde şubesi var. Mağaza, Cumartesi günü dahil hafta içi 09:30-20:00, Pazar günü ise 10:00-18:00 arasında hizmet veriyor. Bu saatler içerisinde istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazada partilere dair her türlü malzeme satılıyor. Geniş kapsamlı mağazaları, parti yapmak isteyenlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip.

Adres: Bağdat Caddesi Küçükağa Sok. No:1 D:7  Şaşkınbakkal – Kadıköy

Telefon: 0(216) 373 93 33

2Parti Sepeti

Parti Sepeti mağazası Kadıköy’de Sahrayı Cedit Mahallesi üzerinde bulunuyor. Mağazada doğum günü parti malzemeleri, baby shower parti malzemeleri, yetişkin partileri için malzemeler, kullan at parti malzemeleri gibi pek çok kategoride ürün satışı yapılıyor. Pazartesi-Cumartesi günleri 09:00-20:00 arası, Pazar günü ise 09:00-16:00 saatleri arasında alışveriş yapmanız mümkün. İsterseniz internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Pinyata Yapımı Fikirleri, Pinyata Nasıl Yapılır?

Adres: Sahrayı Cedit Mahallesi, Atatürk Caddesi No:4, Sahrayıcedit, 34734 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0216 709 56 19

3Party Park

Party Park özellikle doğum günü malzemeleri üzerine yoğunlaşmış bir mağaza. Sadece doğum günü malzemeleri satmıyor. Diğer parti malzemelerini, baby shower parti malzemelerini ve oyuncak çeşitlerini de satıyor. İnternet üzerinden de satış yapılıyor. Hafta içi, Cumartesi de dahil 10:00-19:30, pazar günü ise 10:00-17:00 saatleri arasında mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Şerif Ali Yolu Cad. No:26 /A

Mutlaka incele:  Balon Süsleme Teknikleri Nasıl Yapılır? Malzemeleri Nelerdir?

Telefon: 0216 999 9 768

4Esin Balon

Parti süslemesi yaparken balonlardan sıkça faydalanıyor. Balonlar ucuz ve kolay bulunan malzemeler olduğu için tercih nedeni oluyor. Balonların tercih edilmesinin tek nedeni bunlar değil elbette. Balonlarla yapılan süslemeler çok hoş oluyor. Rengarenk balonlarla süslenmiş mekanlar herkesi büyülüyor. Esin Balon, balon üzerine yoğunlaşmış olsa da diğer parti malzemelerinin de satışını gerçekleştiriyor.

Adres: Merdivenköy Mh. Ressam Salih Ermez Caddesi No:47, Kadıköy – İstanbul

Telefon: 0 216 567 8114

Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri

Doğum günü partisi yapacaksanız son yılların trendi olan temalı partileri es geçmemenizi öneriyoruz.  En güzel temalı parti fikirleri için Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!