Mutlu Günlerinizin Fotoğrafçısı: Kadir Adıgüzel Wedding Photography gigbi’de

Fotoğrafçılık bilgileri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

264

Mutlu günlerin sonunda elimizde sadece anılar kalır. Bizi heyecanlandıran bu anılar, ömür boyu unutulmaz. Anıları unutmak elbetteki çok zor ancak birçok anı zamanla tozlu raflara kalkar. Anılarınızın tozlanmaması ve taze kalması için bu güzel günleri fotoğraflayabilirsiniz. Mutlu günlerinizi fotoğraflaması için Kadir Adıgüzel ile çalışabilirsiniz.

Kadir Adıgüzel Wedding Photography’den Ücretsiz Teklif Al

Mutlaka incele:  İzmir Nişan Organizasyonu Fiyatları

Kadir Adıgüzel Wedding Photography gigbi’de

Kadir Adıgüzel, özel günlerinizi fotoğraflayıp size unutulmaz anılar olarak bırakıyor. Beraber çekeceğiniz fotoğrafları herkese göstermek ve her fırsatta tekrar tekrar bakmak isteyeceksiniz.

1Kadir Adıgüzel Kimdir?

Kadir Adıgüzel, 9 Eylül Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümü mezunu. İşini çok seviyor ve büyük bir aşkla yaptığını her fırsatta belirtiyor. Çektiği fotoğraflara eğlenceyi ve sanatı dahil ediyor. Düğün fotoğrafçılığı konusunda oldukça deneyimli.

2Hazırlık Aşamasında Fotoğraf Çekimi..

Bütün düğün gününün fotoğraflandırılmasını istiyorsanız çekimler hazırlık aşamasından başlıyor. O anki telaşınız, heyecanınız da objektife yansıyor. Hazırlık aşamasının ardından beraber belirleyeceğiniz mekanlarda çekimler devam ediyor. Ortalama 1000-1500 kare fotoğraf çekiliyor. Çekilen bütün fotoğraflar dvd ile size teslim ediliyor.

Mutlaka incele:  İzmir Trio Müzik Grubu Fiyatları

3Düğün Hikayesi Slayt Show’u

Evinize gelen misafirlerinize fotoğraflarınızı albümden değil de televizyonunuzdan slayt olarak göstermek isterseniz sizin için hazırladığı slayt showu da izletebilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz fotoğrafları televizyon gibi büyük bir ekrandan inceleme fırsatı da bulabilirler.

4Drone Çekimi

Fotoğraflarınız talebe göre drone ile de çekiliyor. Drone ile çekilen fotoğrafların da çok güzel olduğunu söylemekte fayda var. Drone sayesinde fotoğraflar yukarıdan çekilebiliyor. Özellikle hareket imkanının kısıtlı olduğu yerlerde fotoğraf çekimi daha kolay oluyor ve ortaya çok daha güzel kareler çıkabiliyor.

5Düğün Klibi

Kendi düğün klibiniz olsun ister misiniz? Fotoğraf çekimi sırasında bir düğün klibi de çektirebilirsiniz. Bu düğün klibini sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ve herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tek tek insanlarla paylaşmak yerine sadece düğün klibinizi paylaşarak ne kadar çok eğlendiğinizi herkese gösterebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Yemekli Düğün Fiyatları

6Kadir Adıgüzel Wedding Photography’den Fiyat Teklifi İsteyin

Düğün fotoğraflarınızı Kadir Adıgüzel’in çekmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey gigbi.com üzerinden fiyat teklifi almak. Adıgüzel, İzmir’de fotoğraf çekimi yapıyor. Fiyat aralığı 1000-2000 TL olarak belirtilmiş. Net fiyat öğrenmek için fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Kadir Adıgüzel Wedding Photography’den Ücretsiz Teklif Al

Düğün Albümü Fiyatları, Çeşitleri ve Fikirleri

Fotoğraflar elbette ki çok önemlidir ancak fotoğrafların nasıl sunulduğu da oldukça önemli. Düğün albümü satın alacaksanız ve albüm fikirlerine ihtiyacınız varsa Düğün Albümü Fiyatları, Çeşitleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!