Modern Kahve Fincanı Modelleri

1289

Sıkça kahve tüketiyorsanız, bir de yeni model ve malzemelere ilginiz varsa son dönemde sıkça karşımıza çıkan kahve fincanı modellerini bir araya topladığımız yazıma göz atmadan alışveriş yapmayın deriz.

Kullanışlı Ürünlere Modern Dokunuşlar

Son yıllarda karşımıza sık sık çıkan kahve fincanı modelleri, özellikle hizmet sektörünün de genişlemesiyle alternatiflerini çoğalttı. Hem pratik kullanımı olan, hem de modern tasarımlı modellerse en dikkat çeken örneklerden.

Mutlaka incele:  Yeni Mutfak Modelleri ve Renkleri

1Sakin renkler, telaşsız tasarımlar

Kahve fincanları için son yıllarda gitgide ön plana çıkan konu, elbette her kahve çeşidi için uygun olması. Espressodan latteye, filtre kahveden cortadoya kadar tüm kahve çeşitlerini içebildiğiniz modellerse ilk tercih edilmesi gerekenlerden. Özellikle hizmet sektörüyle bir ilginiz varsa ve işletmeniz için pratik çözümler arıyorsanız bu ürünler tam size göre. Bu renk ve modellerse hem tasarımı hem de sakinliği ile her mekân ve eve uyum sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Önerileri ve Fikirleri

2Toprak kahve fincanı modelleri

Kahveyi uzun süre sıcak tutma özelliği nedeniyle tercih edilen toprak kahve fincanları, bunun için özel olarak üretilmiş birçok markanın da öncü olmasına yardımcı oldu. Artık birçok yerde bu modelleri farklı tasarımlarla görebiliyor, evinizin sıcak yapısına uyumlu olarak sipariş üzerine de teslim alabiliyorsunuz.

3Mesajlar artık her yerde

Özellikle iş yaşamınız bir ofiste geçiyorsa bu kahve fincanlarından haberdar olmamanız mümkün değil! İş arkadaşlarınızın aldığı bir hediye veya kendinize yakın bulduğunuz mesajlarla süslü olduğu için aldığınız bu kahve fincanı, hem gün içinde sizi neşelendirecek, hem de aldığı kahve miktarı nedeniyle sizi uzun süre mutlu edecek.

Mutlaka incele:  Mutfak Boya Renkleri Seçiminde Harika Öneriler

4Tasarım her şeydir!

Bu sade fakat şık tasarım, son yılların göze çarpan kahve fincanı modellerinden. Kulbunun tasarımı nedeniyle dikkatleri üzerine çeken bu model, çok farklı marka tarafından yorumlanarak piyasaya sürüldü. Siz de misafirlerinize bu şık modeller bir kahve ikram edebilirsiniz.

Kulpsuz modellerle çağı yakalayın

modern-kahve-fincani-modelleri-6

Artık çoğu işletme kahve fincanlarını kulpsuz sunuyor. Bunda hem gelişen tasarım dünyası, hem de pratik yaşamın izlerini bulmak mümkün. Özellikle hızlı bir işletmenin başındaysanız bu moda akımına ayak uydurmamanız işten bile değil. Dilerseniz, Kahve Çeşitleri, İsimleri, Özellikleri ve Yapılışları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.
modern-kahve-fincani-modelleri-2 modern-kahve-fincani-modelleri-7 modern-kahve-fincani-modelleri-8 modern-kahve-fincani-modelleri-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!