Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri

Doğum panoları bebeğiniz için hazırladığınız ve ömür boyu güzel bir anı olarak kalacak tasarımlardır. Birbirinden güzel örnekler için yazımızın sonundaki galeriyi mutlaka inceleyin..

3962

Doğum panoları, birçok kişi için farklı bir heves haline geldi. Bebeğin doğum tarihinin, saatinin ve isteğe göre boy ve kilo bilgilerinin yer aldığı doğum panoları, pek çok farklı şekilde tasarlanabiliyor. Hem satın alabileceğiniz  hem de kendiniz yapabileceğiniz birçok doğum panosu tasarımı bulunuyor. Bunlardan en popüler olanı ise hiç kuşkusuz kanaviçe doğum panosu. Kanaviçe yapmayı bilen pek çok anne adayı, kendi çocuğu için harika doğum panoları oluşturabilir. Eğer siz de kendi çocuğunuz ya da bir yakınınız için bir doğum panosu hazırlamak istiyorsanız sizler için derlediğimiz kanaviçe doğum panosu modellerine göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Lohusa Terliği Malzemeleri, Yapımı ve Modelleri
Doğum Panosu Şablonu Nasıl Olmalı?

1Kanaviçe doğum panosu modellerinde daha detaylı figürler elde edebilirsiniz.

Kanaviçe doğum panolarının, etamin doğum panolarından farkı; çok daha detaylı figürlerin yer almasıdır. Yazı tipleri ve figürler çok daha ayrıntılı bir şekilde işlendiği için daha hoş bir görünüm oluşur. Siz de bebeğin ismini, tarihi, saati ve diğer bilgileri farklı renklerde, boyutlarda ve yazı tiplerinde işleyebilirsiniz. Böylece hem daha hareketli hem de daha şık bir doğum panosuna ulaşmış olursunuz. Bu iki örnekte de bebeğin ismi büyük ve parlak renklerle yapılmış. Ve birbirleriyle uyumlu iki ya da üç renk seçilerek diğer bilgiler bu renklerle işlenmiş. Bu kanaviçeden yapılmış doğum panosunu şık bir çerçeve içine koyarak bebek odasını şık bir hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hoşgeldin Bebek Süsleri

2Bebek arabası, el ya da ayak figürleri harika görünmektedir.

Kanaviçe avantajını kullanarak harika figürler işleyebilirsiniz. Bebek arabası, elbise, ayakkabı, el ya da ayak figürü gibi farklı detaylar doğum panonuzun çok daha şık görünmesini sağlar. Panoyu tasarlarken bölmelere ayırırsanız bilgiler daha düzenli bir şekilde görünür. Bu örnekte olduğu gibi ince tirelerle birçak farklı bölüm oluşturabilir ve bilgileri bu kısımlara doldurabilirsiniz. Elbette yine bebeğinizin ismi daha büyük ve de göz alıcı renklerle işlenmeli.

3Sayı da rakamlar olsa bile bir figür seçerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Eğer doğum panonuzun tamamının sayı ya da rakamlardan oluşmasını istemiyorsanız şık bir figür seçerek onu da işleyebilirsiniz. Bebek figürü ya da sizi anlatan farklı bir figür ile harika bir doğum panosuna ulaşabilirsiniz. Böyle bir panoda yalnızca çocuğunuzun ismi ve doğum tarihi yer alabilir. Böylece bebek odasında dekoratif bir eşya görevi de görmüş olur.

Mutlaka incele:  Sakarya'da Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

4Yazı tipleri için de muhteşem tasarımlar elde edilmektedir.

Kanaviçenin en güzel yanı, yazı tiplerini harika bir şekilde işleyebilmektir. El yazısı ya da farklı yazı tiplerini kanaviçe ile başarabilmeniz mümkün. Çiçekler ya da kalplerle süslediğiniz doğum panosunun içerisine güzel bir yazı tipiyle bilgileri yazdığınızda muhteşem bir panoya ulaşmanız çok kolay olacaktır.

5Panonun ortasına büyük figür, etrafına da boy, kilo ve benzeri bilgiler

Doğum panolarında kullanılan en popüler figürler arasında bebek arabası, bebek, patik, el, ayak, kuş, kalp, kutlama süslemesi ve ayıcık gibi figürler yer alıyor. Dilerseniz bu figürlerden birini büyük bir şekilde panonun ortasına dilerseniz de küçük bir şekilde panonun kenarlarına işleyebilirsiniz. Bu örnekler arasından en beğendiğinizi seçerek kendi el emeğinizle harika kanaviçe doğum panoları oluşturabilirsiniz.

6Kanaviçe Doğum Panosu Örnekleri

Kanaviçe doğum panoları hakkında daha fazla fikir ve ilham almak istersiniz diye düşündük ve sizin için birbirinden güzel kanaviçe doğum panosu modelleri içeren örnekleri toparladık. Umarız bebeğiniz için muhteşem bir anı hazırlarsınız.

kanaviçe doğum panosu-2 kanaviçe doğum panosu-3 kanaviçe doğum panosu-4 kanaviçe doğum panosu-5 kanaviçe doğum panosu-6 kanaviçe doğum panosu-7 kanaviçe doğum panosu-8 kanaviçe doğum panosu-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!