En Güzel Kına Abiyeleri Modelleri

En iyi kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1662

Kına gecesinde gelin adayları mutlaka bindallı giyerler ama sadece bindallı yeterli olmaz. Bindallıyı giymeden önce kına gecesine uygun şık bir abiye de giyilir. Bu abiye genellikle kına gecesine özel alınır. Siz de kına gecesi yapacaksanız ve kına abiyeleri hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Kına Abiyeleri Modelleri

Kına abiyeleri genellikle kırmızı renk oluyor ancak hemen hemen her renkte abiye bulmanız mümkün. Kına gecesi kırmızı rengi çağrıştırdığı için kırmızı renk bir abiye giyebilirsiniz. Abiyeniz kırmızı renk olacaksa bindallınızı farklı bir renk alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hint Kınasının Zararları

1Fuşya Renk Kına Abiyesi

Kına geceniz için fuşya renk güzel bir abiye alabilirsiniz. Tüllü abiyeler de kına gecelerinde çok hoş oluyor. Özellikle oynarken sallanan tüller çok güzel bir görüntü oluşturuyorlar. Eğer tüllü elbiseleri seviyorsanız bu tarz bir elbise satın alabilirsiniz. Kına gecelerinde uzun elbiseler daha çok tercih ediliyor. Kına gecesinin sahibi siz olduğunuz için uzun bir elbise giymeniz daha iyi olacaktır.

Mutlaka incele:  Kına Gecenize Renk Katacak Bindallı Aksesuarları

2Kabarık İspanyol Yaka Abiye

Kına gecenizde kabarık bir abiye de giyebilirsiniz. Kına gecesine gelen diğer misafirler de abartılı olmasa da bir abiye tercih edeceklerdir. Eğer misafirlerden farklı görünmek ve biraz dikkat çekmek istiyorsanız kabarık bir abiye giyebilirsiniz. İspanyol yaka abiyeler kına gecesi için uygun olabilir.

3Kayık Yaka, Şifon, Mavi Abiye

Kına gecenizde kırmızı ya da kırmızıya yakın bir renk tercih etmek istemiyorsanız pek çok alternatifiniz var. Kına gecesinin sahibi sizsiniz ve istediğiniz renkte elbise giyebilirsiniz. Bu konuda genellemelere takılmayın. Bu görseldeki gibi mavi renkte bir abiye de giyebilirsiniz. Kayık yaka bir elbiseyle çok hoş görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına İlahisi Listesi

4Yeşil Straplez Elbise

Yeşil renk de kına gecesi için uygun renklerden biridir. Bindallınız kırmızı renkteyse yeşil bir abiye girmenizi özellikle önerebiliriz. Kına gecenizde straplez bir abiye de giyebilirsiniz ancak abiyenin tam bedeninize göre yapılmış olmasına özen göstermelisiniz. Bedeninize oturmayan straplez elbise üzerinizden kayabilir ve tüm gece elbisenizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

En Güzel Kına Kaftanı Modelleri

Kına gecenizde abiyeden sonra kaftan giyebilirsiniz. Kına gecenizde giyebileceğiniz en güzel kaftan modelleri için En Güzel Kına Kaftanı Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!