Kına Gecesi Abiyeleri ve Modelleri

En güzel kına gecesi abiyeleri için yazının sonunda bulunan galeriye de göz atabilirsiniz.

3394

Kına gecelerinin kendine has kıyafetleri olsa da kına gecesinde bindallı, kına kaftanı gibi kına elbiselerini giymek istemeyen gelin adaylarının imdanına koşan kına gecesi abiyeleri, geleneksel kına elbisesi tercih edenler tarafından ikinci elbise olarak da kullanılabilir.

Kına Gecesi Abiyeleri İçin Öneriler

En özel ve unutulmaz anlardan birini yaşayacağınız kına geceniz için abiye seçerken sizi gecenin yıldızı yapacak kıyafeti bulmak için işi aceleye getirmemekte fayda var. Yüzlerce model arasından size en uygun olanını ararken işin heyecanına kapılıp sonradan pişmanlık duymamak için acele karar vermemelisiniz. Kına gecesinden aylar önce size uygun renkli ve şık kına gecesi abiyeleri için farklı modelleri özenle incelemelisiniz.

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

1Geleneklere bağlı olanların tercihi : Kırmızı Abiye Elbiseler

Kına gecesi abiyeleriKına geceleri ile özdeşleşen kırmızı, kına gecesi abiyeleri için de en çok tercih edilen renklerden birisidir. Aşk ve tutkuyu çağrıştıran kırmızı gibi iddialı bir renk ile ihtişamlı bir görüntü yakalamak zor olmayacaktır. Siyah,gümüş ve altın detaylar ile ve aksesuarlar ile zenginleştireceğiniz kırmızı kına gecesi abiye elbiseniz ile tüm dikkatleri çekeceğinizden şüpheniz olmasın.

Mutlaka incele:  Kına Gecesi Konuşma Balonları Nasıl Yapılır?

2Göz kamaştırmak isteyenler için : Yeşil Abiye Elbiseler

Özellikle payetli modelleri ile sezona damgasını vuran yeşil abiye elbiseler, kına gecesinde ışıltı sevenlerin tercihi olacaktır. Kına kaftanlarında da popüler olan yeşil rengi, bronz ve altın rengi aksesuarlar ile zenginleştirmek mümkün.

3Asaletin değişmez temsilcileri: Siyah Abiye Elbiseler

Kına gecesi abiyeleriKadınların vazgeçilmezi siyah rengin, şıklığı bir adım ileriye taşıdığı inkar edilemez. Her kadına ayrı bir hava ve asalet veren siyah renk abiye elbiselerde de oldukça tercih edilmektedir. Sadelik ve gösterişi bir arada sunan siyah kına gecesi abiyeleri her türlü renk ve materyal ile muhteşem bir ahenk içinde olduğundan kolay kullanım imkanı da sağlar. Özellikle altın ve gümüş aksesuarları daha fazla ön plana çıkarması nedeniyle gelin adayları için güzel bir seçim olabilir.

Mutlaka incele:  Kına Kesesi Yapımı, Modelleri ve Fiyatları

4Tesettür Abiye Elbiseler

Kapalı gelin adayları kına gecelerinde giymek için tesettür abiye elbise modellerini tercih edebilir. Elbisenin rengine veya işlemelerine uygun bir baş örtüsü ile kıyafetlerini tamamlayabilirler.

5Kabarık Abiye Elbiseseler

Abartmayı seviyorsanız kabarık abiye elbiseleri kına gecenizde tercih edebilirsiniz. Özellikle nişan töreni yapmamış gelin adayları heveslerini almak için seçimlerini bu elbise modellerinden yana kullanabilirler.

Kına Gecesi Elbiseleri

Kına geceleri kültürümüzün önemli bir parçasıdır ve bu gecede geleneksel kıyafetlerin yanı sıra modern tasarıma sahip kıyafetler de tercih edilmektedir. Siz de kına gecesi için alternatiflerinizi görmek isterseniz kına gecesi elbiselerini incelediğimiz yazıya göz atabilirsiniz.

beyaz abiye-8 2016-kirmizi-abiye-elbise-modeli Kırmızı-Abiye-Modelleri-05 İşlemeli-Boydan-Abiye-Elbise-Modelleri

kırmızıkınaelbise6 kırmızıkınaelbise5

Kısa Düğün Elbiseleri-4 bekarlığa veda partisi elbiseleri-12 gece elbiseleri8 gece elbiseleri siyah

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!