Kız Bebek Bere Modelleri

1588

Hamilelik sürecinde, bebek için pek çok kıyafet alışverişi yapılır. Bebeğin cinsiyeti öğrenildiği andan itibaren ise aile büyükleri örgülerle pek çok kıyafet hazırlamaya başlar.

Kız Bebek Bere Modelleri

Bebeklere örgülerle pek çok farklı kıyafetler yapılabilir. Yelek, hırka, kazak gibi kıyafetlerin yanı sıra örgülerle en çok yapılan şey ise beredir. Özellikle kız bebek bere modelleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel kız bebek bere modellerini bir araya getirdik.

Mutlaka incele:  Bebek Ceket Modelleri

1Kız bebek bere modelleri çok çeşitlidir

Renk kullanımı ve süslemeler kız bebekler için çok daha fazla zenginliğe sahiptir. Kız bebek anneleri bebekleri için birçok farklı modelde bere satın alır ya da yapar. Minik bebeklere en çok yakışan şapka türlerinden biri olan bereler sonbahar ve kış aylarında soğuktan korumak için tercih edilebilecek en iyi aksesuardandır.

3Uçları örgülü bereler çok seviliyor!

Farklı modelleri bularak siz de bebeğinizin için çeşitli şekillerde bereler yapabilirsiniz. Tavşan kulakları bulunan, harika renkli çiçek süslemeleri bulunan ya da uçları örgülü bereler hem şık görünümüyle hem de sıcak tutmalarıyla en çok tercih edilen modellerdendir.

4Kullanışlı bir kız bebek bere modeli seçmelisiniz

Kulaklara kadar inen kız bebek bere modelleri kış mevsiminde oldukça kullanışlıdır. Çünkü bu bereler bebeğin kulaklarını tamamen kapatır. Böylece soğuk havalarda ve sert rüzgarlarda bebeğinizin üşümesini engellemiş olursunuz.

5Sonbahar ya da ilkbahar için kız bebek bere modelleri

Sonbahar veya ilkbaharda da takılabilecek olan bereler daha ince ipler kullanılarak geniş deliklere sahip şekilde yapılır. Ya da ince kumaşla üretilen hazır bereler tercih edilir. Böylece görünüm olarak çok hoş duran bu bereler çocukları terletmez. Eğer bir kız bebek annesiyseniz bebeğinizin gardırobunda fazla sayıda bere bulunur. Çünkü bu bereler işlevselliğinin yanı sıra son derece sevimli bir görünüm kazandırır.

Mutlaka incele:  1 Yaş Oyuncakları Nasıl Olmalı? 1 Yaş Oyuncak Tavsiyeleri

6Kulaklı ve ponponlu kız bebek bere modelleri

Son zamanlarda en çok popüler olan bebek bere modelleri arasında kulaklı modeller yer alır. Moda dünyasında bile yankı bulan kulaklı bere modelleri, tavşan, kedi ya da köpek kulakları ile sevimli bir görünüm kazandırır. Bu tür bereler özellikle kız bebekler için oldukça idealdir. Ve onların sevimliliklerine sevimlilik katar.

7Daha fazla bere modeli için…

Sizin için derlediğimiz birbirinden harika kız bebek bere modellerine göz gezdirerek fikir edinebilir ve yeni doğacak ya da yeni doğmuş bebeğiniz için şık bereler almak için fikir kazanabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!