Klasik Alyans Modelleri

Etkileyici klasik alyans modelleri için yazımızın sonundaki galeriye göz atabilirsiniz.

2297

Son yıllarda ne kadar farklı modelleri çıksa da bir klasik olan alyansın değişmeyen modelleri hala gözde. Klasik alyans modelleri her gelinin önce tereddütle yaklaştığı, sonra içine sinen modeller. Müstakbel eşiniz de aynı zevke sahipse sizin için derlediğimiz modeller arasından bir model beğenmemeniz için hiç bir sebep yok.

Birleşen Kalplerin Aksesuarı: Klasik Alyans Modelleri

Bir ömür boyu birlikteliğe adım attığınız gün parmaklarınıza, bir daha hiç çıkarmamak üzere takarsınız yüzüğünüzü. Ve bir söz verirsiniz, hiç ayrılmamak için. Alyansınız hep sizinledir artık, parmağınızda taşıdığınız sözünüzdür. Bu nedenle çok önemlidir, değerlidir.

Mutlaka incele:  İlginç Düğün Fikirleri ve Önerileri

1Her dönemin değişmezi

Bu altın alyans modeli, tam bir klasik haline gelmiş, hem ülkemizde hem de dünyada birçok ülkede ilk tercihlerden olmaya devam ediyor. Genelde orta kalınlıkta tercih edilen model kadın ve erkeğe aynı oranda yakışması sebebiyle de tercih sebebi.

3Mat renkler

Klasik alyans modelleri arasında sıkça görmeye başladığımız mat ve puslu renkler her tür materyal de kendini gösteriyor. Bu altın model alyansa küçük bir ayrıntı eklenmiş; fakat matlığı trend alyanslar arasına girmesi için yeterli olmuş.

4Klasik alyans modellerinde farklı materyaller

Alyansınız altın olsun ama farklı olsun diyorsanız klasik modeller arasında bulunan bu açık renk modeli öneriyoruz size. Yumuşak hatları ve hafif tondaki rengiyle göz alıcı renklerden hoşlanmayan beyler için de ideal.

Mutlaka incele:  Ankara Baskılı Balon Fiyatları

5Gelin-damat farkı içeren klasik alyans modelleri

Ufacık bir detayla farkınızı ortaya koyup, klasikten de uzaklaşmak istemiyorsanız bu modeller sizin için tasarlanmış. İhtişamı detayında gizli bu model ile tarzınızı da yansıtacaksınız.

6Pembe altın

Son yılların moda akımı pembe altın klasik alyans modelleri için kendini göstermeye başladı. Özellikle ten renginiz ve stilinize uygunsa hem farklı, hem sade, hem de klasikten yana olduğunuzu gösterebilirsiniz.

7İstediğiniz kalınlığı tercih edebilirsiniz

 

Klasik alyans modelleri için hangi renk, materyal ya da detayda seçerseniz seçin; genişliğini mutlaka parmağınızda görün. Kalın bir yüzük elinizi kaba gösterebilecekken, fazlasıyla ince bir yüzük de elinizde kaybolabilir.

Kararınızın ömür boyu mutluluk getirmesini dileriz!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!