Kokteyl Elbise Modelleri Nasıl Olmalı? Kokteyl Kıyafetleri Örnekleri

2104

Kokteyller genellikle nikah ya da davet sonrasında yapılır. Bu nedenle de kokteylde giyeceğiniz elbise önemlidir. Eğer kokteyl elbise modelleri arayışınız varsa ancak daha önce bir kokteyle katılmadıysanız ya da ne giyeceğinizi bilemiyorsanız tavsiyelerimize göz atmalısınız..

Kokteyl Elbise Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

Kokteyl elbise modelleri tabii ki ortama ve fiziğinize uygun olmalı ancak rahatlığınız da önemli. Gece boyunca ayakta olacağınız için, içinde rahat edemeyeceğiniz, hareket kabiliyetinizi kısıtlayacak elbiseler tercih etmemelisiniz. Ayakkabılarınız da sizi zorlamayacak, sıkıntı yaşatmayacak ayakkabılar olmalı.

Mutlaka incele:  El Örgüsü Bayan Kazak Modelleri ve Yapılışları

1Simli Siyah Kokteyl Elbise Modelleri

 

Siyah renk kokteyllerde sık sık tercih edilen bir elbise. Biraz klasik olsa da siyahtan vazgeçmek kadınlar için hiç kolay değil. Şıklığı ve asil duruşu sebebiyle kokteyl ortamlarının  gözdesi olan bu elbiseyi kombinlemek de zor değil. Sade bir elbise giymek istemiyorsanız simli bir elbise de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şapkalı Nikâh Elbiseleri Modelleri 2017 Trendleri

2Lacivert, Yuvarlak Boyun Kokteyl Elbise Modelleri

Kokteyl için elbise tercihiniz düz renklerden oluşmalı. Birden fazla renk görmek istiyorsanız ton geçişleri olan bir elbise giyebilirsiniz. Bu tarz bir elbiseyi şık, küçük küpelerle, kapalı ayakkabılarla ve sade bir çantayla kombinleyebilirsiniz.

3Şampanya Renk Payetli Kokteyl Elbise Modelleri

Şampanya renk elbiseler de kokteyller için tercih edilebilecek renklerden biri. Koyu renk elbiselerden hoşlanmayanlar rahatlıkla bu tarz bir elbise giyebilirler. Eğer isterseniz payetli bir elbise de giyebilirsiniz. Bu elbiseyi çok mat olmayan aksesuarlarla ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kısa Abiye Elbise Modelleri 2017 Trendleri

4Omuz Detaylı Zarif Kırmızı Elbise

Kokteyl için çekici bir elbise arıyorsanız kırmızı elbiselere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tonlarda koyu kırmızı ya da bordo elbiseler de kokteyl için oldukça uygundur. Çok sade bir elbise giymek istemiyorsanız bu tarz, omuz detaylı bir elbise giyebilirsiniz.

5Lacivert Saten Kokteyl Elbisesi

Size ilham vermesi için derlediğimiz diğer elbiseler size biraz abartılı geldiyse ve sade bir elbise arıyorsanız hafif dekolteli, bu formdaki saten bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Bu elbiseyi düz bir çanta, zarif takılar ve mat bir ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz.

En Güzel Kokteyl Elbiseleri

Kokteylde giymek için şık bir elbise arıyorsanız sizin için düzenlediğimiz görsellere mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca kısa bir abiye elbise arıyorsanız Kısa Abiye Elbise Modelleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

kokteyl-elbise-modelleri-6 kokteyl-elbise-modelleri-7 kokteyl-elbise-modelleri-8 kokteyl-elbise-modelleri-9 kokteyl-elbise-modelleri-10 kokteyl-elbise-modelleri-11 kokteyl-elbise-modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!