Kolay Hint Kınası Modelleri

En güzel hint kınası fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

5838

Hint kınası, vücuduna kalıcı bir dövme yaptırmak istemeyenlerin ancak vücudunu güzel bir şekilde süslemek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Birkaç hafta içinde kendiliğinden tamamen silinmesi ve uygulama kolaylığı da Hint kınasını tercih etme sebeplerinden. Hint kınası yapmak istiyorsanız ve kolay Hint kınası modelleri hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Güzel ve Kolay Hint Kınası Modelleri

Kolay Hint kınası modelleri ile evde dakikalar içerisinde istediğiniz gibi bir modeli, vücudunuzda istediğiniz yere çizebilirsiniz. Hint kınası dövmesi yapmaya yeni başladıysanız kolay modeller el becerinizi geliştirmenizde de yardımcı olacaktır.

Mutlaka incele:  Kına Şarkıları Müzik Listesi

1Yıldız Hint Kınası Modeli

Basit Hint kınası modelleri arıyorsanız yıldızlı Hint kınası dövmeleri yapabilirsiniz. Büyüklü küçüklü birkaç tane yıldızı ayağınıza ya da istediğiniz herhangi bir yere çizip, etrafına kolay şekiller ekleyebilirsiniz. İnce uçlu Hint kınası kalemleriyle de çok güzel sonuçlar alınıyor. Böyle bir dövmeyi birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.

2Hint Kınası Desenleri Modelleri

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

Ellere yapılan Hint kınaları da sıkça tercih ediliyor. Özellikle ince, uzun parmaklı kadınlar, özel günlerde kullanmak üzere Hint kınası dövmeleri yapıyorlar. Basit şekiller ve bu şekillerin etrafına eklenen noktalar sayesinde siz de basit ve şık dövmeler yapabilirsiniz. Hint kınası modelleri bayan ellerinde şık duruyor. Kına gecesi, düğün gibi özel günler için bu tarz bir dövme hazırlayabilirsiniz.

3Hint Kınası Modelleri Küçük

Hint kınasından dövmeler yapmaya yeni başlayacaksanız henüz büyük dövmeler yapmanızı önermiyoruz. Fazla şekiller içeren gösterişli dövmelerin yapımı biraz zordur. Bu dövmeler birkaç haftada siliniyorlar. Eğer beğenmediğiniz bir dövmeyi birkaç haftalığına olsa bile taşımak istemiyorsanız size tavsiyemiz öncelikle küçük dövmeler yapmaya başlamanızdır.

Mutlaka incele:  Kına Eldiveni Modelleri ve Yapılışları

4Hint Kınası Desenleri Nasıl Yapılır?

Hint kınasından dövmeler yapmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Hint kınasından güzel bir dövme yapmak istiyorsanız Hint kınası kalıpları size yardımcı olacaktır. Bu kalıplar sayesinde güzel dövmeler yapabilirsiniz. Eliniz biraz alıştıktan sonra ise kalıba ihtiyaç duymadan, içinizden geldiği gibi şekiller çizebilirsiniz.

Hint Kınası Şekilleri

Hint kınasından dövmeler yapmak istiyorsanız ve farklı Hint kınasını şekillerini incelemeye ihtiyacınız varsa Hint Kınası Şekilleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!