Komik Doğum Günü Pastası Modelleri

En komik pasta modelleri galerisi yazının sonunda!

4418

Doğum günleri özeldir. Doğum gününde herkes gülümsemeyi hak eder. Bu sebeple sevgiliniz, arkadaşlarınız veya ailenizden biri için doğum günü partisi organize edecekseniz komik doğum günü pastası tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Komik Doğum Günü Pastası İçin Öneriler

Komik doğum günü pastası için tüm önerilerimiz bu yazıda! Esprili pasta yazılarından kişiye özel konseptli komik pastalara… Buyurun, beraber inceleyelim.

Mutlaka incele:  Doğum Gününde Yapılacak Etkinlikler

1Esprili sözlerle hazırlanan komik doğum günü pastası modelleri

Doğum günü pastası modelleri bazen komik ve esprili sözlerle süslenebilir. Böylece doğum gününü kutlayacağınız kişiyi de gülümsetmiş, eğlenceli bir doğum günü yaşatmış olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırı yok, sözler de pasta modeli de sizin belirleyebileceğiniz şeyler…

2Dahilere…

Beyin pastası pek hoş görünmüyor olabilir ama oldukça komik ve güldürücü bir yanı da yok değil. Bir mühendisin doğum günü partisi için tercih edilen bu pasta modeli yerinde bir espriyle komik doğum günü pastası modelleri arasında yer alıyor.

3Hayvan severler için hem sevimli hem komik doğum günü pastası

Bazı doğum günü pastaları hem komik hem de sevimlidir. Bu pasta da onlardan biri… Minik bir zürafa şeklinde yapılan pasta kremşanti sayesinde tüylü tüylü, yumuşacık bir görünüme kavuşmuş.

Mutlaka incele:  Erkek Çocuğu İçin 10 Doğum Günü Partisi Konsepti

4Araba tutkunlarına…

Araba tutkunlarına bu tarz bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Şeker hamuru ile yapılan bu pasta modeli, doğum gününü kutlayacağınız kişinin arabasına olan aşkını yansıtacak ve onun yüzünü güldürecektir. Şeker hamuru ile minik figürler ve araba yapabilir, bu komik pastayı kendi ellerinizin arasından da çıkarabilirsiniz.

5Koyunlu komik doğum günü pastası

Bazı doğum günü pastaları komik esprilere sahiptir. Tıpkı ‘beni kesme’ diyen koyun pastası gibi. Hem koyunun sevimliliği hem de altta yazan esprili yazı bu pastayı komik doğum günü pastaları listemize sokmaya yetiyor. Pembe, beyaz, siyah ve ten rengi şeker hamuru ile bu pastayı siz de yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kardeşe Doğum Günü Mesajları Fikirleri

6Palyaçolu komik doğum günü pastaları 

Doğum günü partilerinde çocukların en sevdiği şeydir palyaço… Bu doğum gününde çocuğunuz için palyaçoyu doğum günü pastasına taşımaya ne dersiniz? Renkli saçlar, kırmızı burun, komik bir gülümseme… Çocuğunuz bu pastaya bayılacak! Üstelik yapımı da çok kolay. Öncelikle pandispanya yapın ve arasını kesip krema sürün. Pandispanyalı Yaş Pasta Nasıl Yapılır? yazımızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Daha sonra şeker hamuru ile istediğiniz şekilde süsleyin bu pastayı.

Doğum Günü Pastası İçin Harika Öneriler

Komik doğum günü pastası önerilerimizin yanı sıra doğum günü partilerinde konukların ilgisini çekecek birbirinden güzel pasta önerilerimiz daha var. Üstelik bu pastaları kendiniz de yapabilirsiniz. Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Fikirleri yazımızı inceleyin, öğrenin ve doğum günü pastası tamamen sizin imzanızı taşısın!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!