En Komik Düğün Fotoğrafları

En iyi düğün fotoğraf çekimi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

680

Düğün fotoğrafı çektirmek eğlenceli ancak bir süre sonra yorgunlukla beraber canınız sıkılabilir. Ayrıca sürekli aynı pozları çektirmek yerine biraz farklılık da arıyor olabilirsiniz. Eğer düğün fotoğrafı çektirecekseniz ve biraz farklı fotoğraflar ortaya çıkartmak istiyorsanız komik düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz.

Birbirinden Komik Düğün Fotoğrafları

Komik düğün fotoğrafları hem çekilirken sizi eğlendirecek, hem sizinle beraber poz veren sevdiklerinizi eğlendirecek hem de sonrasında fotoğraflarınıza bakanları eğlendirecek. Ayrıca sosyal ağlarda da fotoğraflarınızı herkes çok beğenecek..

Mutlaka incele:  Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları Fikirleri

1Gelin ve Damadın Arkadaşları ile Komik Düğün Fotoğrafları

Gelin ve damat poz vermeden de düğün fotoğrafı olur. Hatta ortaya bu fotoğraf gibi eğlenceli bir fotoğraf çıkar. Düğünden sonra hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağının mesajını vermek isterseniz, damadın arkadaşlarını bir araya toplayarak böyle bir fotoğraf çekebilirsiniz.

2İlginç düğün fotoğrafları dış mekan

Evlenmek tabii ki arkadaşlardan tamamen kopmak anlamına gelmiyor ancak her şeyin eskisi gibi olmadığı da bir gerçek. Arkadaşlarına düşkün bir damat varsa eğlenceli ve komik bir fotoğraf çekmek için hepsini bir araya toplayarak damatla beraber eğlenceli bir çekim yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fikirleri ve Örnekleri

3Garip Davranan Arkadaş..

Siz mutlu mesut fotoğraf çektirirken damadın bekar, en yakın arkadaşı arkada biraz garip davranıyor olabilir. Bunun sebebi, en yakın arkadaşının evlenmesi ve kendisinin yalnız kalması olabilir tabii ki. Eğer bu durumu eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız biraz daha abartıp farklı pozlar da çekebilirsiniz.

4En komik düğün fotoğrafları

Damat, nikahtan sonra ilk öpücük için sabırsızlanıyor elbette. Ancak biraz eğlenmek de şart. Tabii ki bu durumu damat da biliyor. Amaç sadece eğlenceli bir fotoğraf çektirmek. Kuzu bulamazsanız kedi ya da köpekle de fotoğraf çektirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Albümü Nedir? Nasıl Yapılır?

5Kimse Bakmasın..

Gelin ve damadın düğün boyunca bütün öpücükleri çok özeldir. Özellikle nikahtan sonraki ilk öpücük. Bu anı ölümsüzleştirmek isterseniz mutlaka fotoğraf çektirmenizi öneriyoruz ancak farklı ve komik fotoğraflar da çektirebilirsiniz. Örneğin; bu fotoğraftaki gibi arkadaşlarınızı bir araya toplayarak eğlenceli bir komik düğün fotoğrafları çekimi yapabilirsiniz.

Sıradışı Düğün Fotoğrafları

Komik düğün fotoğrafları çektirilirken verilen pozlar size fazla sıkıcı geliyorsa ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız komik fotoğrafların yanı sıra Sıradışı Düğün Fotoğrafları da çektirebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!